• پرواز

  نویسنده : کریستین هانا 
  مترجم : بشیر باقی 
  نوبت چاپ : ۱
  قطع : رقعی 
  انتشارات : تندیس
  شابک : ۹۷۸۶۰۰۱۸۲۲۴۲۱
  قسمتی از کتاب  : هیچ چیزی به فکرم نمی رسید که در جوابش بگویم و نمی توانم با  گفتن یک دروغ به شعورش توهین کنم. من بارها در زندگیم تشویق شده بودم که برای مشاوره بروم و خودم آن قدر عقل داشتم که بدانم این حمله‌های عصبی اخیر به موضوعی مهم‌تر از نامیزان شدن هورمون‌هایم مربوط میشود. رودخانه‌ای از غم و غصه در وجودم جاری  شده؛ همیشه این غم وجود داشته اما حالا خودش را نشان می‌دهد، و در بستر خود طغیان کرده است. می‌دانم اگر به این مسئله اهمیت ندهم، این تنش تبدیل به بزرگ‌ترین مشکل من می شود و مرا در خود غرق می‌کند. اما باور ندارم کلمات می تواند این معضل را حل کند؛ باور ندارم شیرجه رفتن توی خاطراتم مرا نجات می دهد. من اعتقاد دارم باید آن را بپذیرم و احساساتم را کنترل کنم و جلو بروم.
  36.000 تومان

  پرواز

  36.000 تومان
 • خواب نی لبک

  نویسنده : هرمان هسه
  مترجم : سروش حبیبی
  نوبت چاپ : ۱
  قطع : رقعی
  تعداد صفحات : ۲۰۸
  انتشارات : ماهی
  شابک : ۹۷۸۹۶۴۲۰۹۱۶۳۸
  درباره کتاب : «خواب نی‌لبک شامل چهارده قصه‌ی کوتاه از هرمان هسه است. هسه این داستان‌ها را در فاصله‌ی سال‌های ۱۹۰۰ تا ۱۹۳۳ نوشت؛ قصه‌هایی خیالی درباره‌ی آدم‌هایی که مادی‌گرایی جامعه‌ی اروپایی را محکوم می‌کنند. این داستان‌ها هم سفرنامه‌ی معنوی و شخصی هسه هستند، هم شرح ستیزهایی که در زمان حیات او اروپا را به هم ریخته بود. او در این مجموعه از قواعد داستان‌نویسی کلاسیک فاصله گرفته و سبک تازه‌ای در داستان‌نویسی به وجود آورده است. هیچ‌یک از نویسندگان بزرگ اروپایی قرن بیستم نیست که مانند هرمان هسه همه‌ی آثارش به طریقی از سنت قصه‌نویسان بزرگ اروپا و مشرق‌زمین الهام گرفته باشد. او در قصه‌های کوتاهش سنت‌های غربی یا شرقی را با تجربه‌های شخصی‌اش در‌هم‌آمیخته و به آن‌ها رنگی شاعرانه و عاطفی زده است.» در توضیحات پشت جلد کتاب می‌خوانیم: «جهان در برابر چشمان و در درون من وا رفت و فرالغزید و در اشک وآواز غرقه گشت، چنان که وصف فرو ریختن و جاری شدنش ممکن نبود. وای چه دل‌انگیز بود و دردناک! وای چه شیرین است. گریستن و فرو شکستن و آب شدن. وای که همه‌ی کتاب‌های جهان، با دنیای اندیشه‌ها و اشعار درونشان، پیش یک دقیقه زاری به خواهش دل، چنان که احساس در اشک موج زند و روح به ژرفی خود احساس کند و دریابد، کجا وزنی دارد؟ اشک یخ روح است که آب می‌شود. فرشتگان خدا به گریندگان نزدیکند…»

  خواب نی لبک

  60.000 تومان
 • ریگانت ۲ شاهین نیمه شب

  نویسنده : دیوید گمل
  مترجم : ژاله فراهانی
  نوبت چاپ : ۱
  قطع : رقعی
  تعداد صفحات : ۵۲۸
  انتشارات :  تندیس
  شابک : ۹۷۸۶۰۰۱۸۲۲۷۳۵
  درباره کتابشاهین نیمه‌شب قصه‌ی ریگانت را ادامه می‌دهد و چند سال پس از افسانه کاناوار آغاز می‌شود که ده سال قبل طی جنگ بزرگی، ارتش استون را درهم شکسته‌ است و نژاد کلتوئی حالا از صلحی موقتی لذت می‌برد اما کان فریب نخورده است و قبایل را متحد نگه داشته و ارتشش را حفظ کرده است. چون می‌داند ارتش استون بازخواهد گشت و جنگ قریب‌الوقوع است، او به‌خوبی دریافته است که مردم استون به چیزی جز فتح و خونریزی اهمیت نمی‌دهند. البته این کتاب در مورد کاناوار نیست، شاهین نیمه‌شب قصه‌ی بن است تنها پسر کاناوار. پشیمانی و شرمساری کاناوار از واقعه‌ای که به تولد او انجامید، به‌حدی است که نمی‌تواند پسرش را قبول کند و بن کم‌کم از او بیزار می‌شود، خشم و سرخوردگی ناشی از بی‌اعتنایی پدر، او را به خشونت و مرافعه می‌کشاند و مردم هم از او بیزار می‌شوند. ناامیدی بن به‌حدی است که میل به زندگی را از دست می‌دهد اما ورنا، تنها کسی که تابحال با او مهربان بوده از وی می‌خواهد پسرش را تا سفری به استون مشایعت کند، بن می‌پذیرد و سرنوشت خویش را در این تصمیم می‌یابد…
 • کتاب راز داوینچی اثر دن براون

  نویسنده : دن براون
  مترجم : حسین شهرابی 
  نوبت چاپ : ۱ 
  قطع : رقعی
  انتشارات : تندیس
  شابک : ۹۷۸۶۰۰۱۸۲۲۲۳۱۵
 • کتاب مجموعه کامل هری پاتر ( 13 جلد )

  نویسنده : جی کی رولینگ
  مترجم : ویدا اسلامیه
  قطع : رقعی
  انتشارات : تندیس
  شابک : 9789644173486
  2.050.000 تومان
 • هری پاتر و یادگاران مرگ (۱)

  نویسنده : جیی.رولینگ
  مترجم : ویدا اسلامیه
  نوبت چاپ : ۱۴
  قطع : رقعی
  تعداد صفحات : ۴۳۰
  انتشارات : تندیس
  شابک : ۹۷۸۹۶۴۸۹۴۴۳۹۶

منو اصلی