درباره ما :

چهل گیس ، بانویی که توانست شیشه عمر دیو را با نور عشق بشکند

در افسانه های قدیم ایرانی افسانه ای است به نام چهل گیس و حسن کچل که در آن حسن کچل دل در گرو عشق چهل گیس می نهد و برای رسیدن به او قدم در راهی سخت گذاشته و او را که در چنگال دیو اسیر بوده رهایی می بخشد .

این افسانه الهام بخش ما بوده است برای پا نهادن در مسیری دشوار برای رفتن به جنگ تباهی و سیاهی نادانی و در این راستا تلاش داشته ایم تا با اگاهی بخشی توسط مطالب آموزشی وبلاگ چهل گیس و همینطور درج اطلاعاتی دقیق از کتابها و گلچین کردن آنها به این هدف نائل شویم .

تیم چهل گیس سعی دارد با نور دانش به جنگ دیو سیاه نادانی برود و مفتخر است با خدمت رسانی به مردم شریف ایران در خصوص فروش و ارسال  کتاب در اسرع وقت به وسیله پست و یا پیک ،و همینطور ارائه مطالب علمی و فرهنگی در قسمت وبلاگ سایت ، به این مهم تحقق بخشد .

ما تلاش میکنیم که کتابهای خریداری شده در کوتاهترین زمان و با بهترین کیفیت بسته بندی و به سلامت به دست شما فرهیختگان برسد. برای مشاهده نحوه خرید کتاب اینجا کلیک کنید .

تیم چهل گیس از اینکه می تواند برای فرهیختگان ایران زمین کار کوچکی انجام دهد به خود می بالد .

یکی از اهداف مهم چهل گیس ایجاد بستری مناسب و امن برای خرید محصولات فرهنگی هنری است و همچنین فراهم کردن محیطی که در آن هر فرد حقیقی و حقوقی بتواند کتابهای نو و یا دست دوم خود را در اختیار دیگران قرار دهد تا با قیمتهای مناسب تری به دست مشتری برسد .

چهل گیس همچنین خود را متعهد به حفظ محیط زیست میداند و سعی می کند تا با استفاده حداقلی از مواد مضر برای محیط زیست خدمات خود را  به بهترین شکل ممکن ارائه دهد .

امیدواریم که از ما راضی باشید .

منو اصلی