سنگفرش هر خيابان از طلاست 10

گامي فراتر از عارضه انجام كار 

بنابراين من از جوانان امروز انتظار دارم كه هميشه خلاقيت نشان دهند ،‌نه اينكه دنباله رو سيل جمعيت شده و مطالعاتشان را در حد ” رفع نياز ” متوقف كنند . راه صحيحي براي خود انتخاب كنيد ،‌تواناييهاي خود را بيابيد ، استعدادهاي پنهان خود را كشف كنيد و همه آنها را تقديم سازندگي جامعه تان كنيد . فقط در سايه سختيها و مشقات و تلاشهاي امروز ماست كه فردايي نوراني در پيش رو خواهيم داشت . اگر شما تحصيل ميكنيد يا به هر نحو زندگي مي كنيد،  سعي و تلاش خود را در حد رفع نياز متوقف نكنيد .

طبيعتا در بين اين نمايندگان رقابت و كشمكش خشونت آميزي بر قرار بود . اگر يك نماينده كاملا هوشيار نبود به سادگي از رقباي ديگر شكست مي خورد . گاهي اتفاق مي افتاد كه كالاي يك شركت در داخل كشتي بارگيري شده بود و وقتي نماينده اش با فراغت بندر را ترك مي كرد اجناس او را از كشتي خالي و كالاي شركت ديگري را بار مي زدند .

جالب است بدانيد در بندر پوسان سه گروه از نمايندگان مختلف شركتهاي صادر كننده حضور داشتند . گروه اول آنهايي بودند كه وقتي مطمئن مي شدند كه كالاي مربوط به شركتشان به انبار وارد شده است بندر را ترك مي كردند . گروه دوم كساني بودند كه صبر مي كردند كالايشان در كشتي مورد نظر بارگيري شود سپس از بندر خارج مي شدند . اما نوع سوم افرادي بودند كه پس از ورود كالا به بندر ، ورود كشتي و اطمينان از  بارگيري آن ، باز هم در آنجا مي ماندند تا كشتي بندر ” پوسان” را ترك مي كرد و از انظار دور مي شد .

نمايندگان نوع اول اغلب بازنده بودند و با مشكلاتي روبرو مي شدند . نمايندگان گروه دوم معمولا از هر 10 سفر يكي دو بار كالاهايشان جا مي ماند اما نمايندگان گروه سوم چون تا انتهاي كار در بندر حضور داشتند مسئله اي نداشتند و هميشه موفق بودند . نمايندگان گروههاي اول و دوم در حدي كار كرده بودند كه از نظر خودشان در آنزمان خوب و كافي بوده است ، ولي خيلي وقتها اتفاق مي افتاد كه براي شركتشان مشكلات بزرگي به وجود مي آوردند .

من دستور دادم كه نمايندگان شركت “دوو” آنقدر در بندر بمانند تا كشتي بارگيري كرده و در افق ناپديد شود . اين خود يك نوع اقدام نهايي كار بود . همين كار ساده باعث شده كه ، ما در رابطه با حمل هيچ محموله اي مشكل پيدا نكنيم و تحويل كالاهايمان همواره به موقع انجام شود . اين موضوع بسيار اساسي و ضروري بود كه ما در مقابل مشتريان بين المللي خودمان اطمينان و اعتبار قابل توجهي كسب كنيم . دنيا اين را پذيرفته بود كه ” شركت دوو ” توانايي تحويل به موقع كالاهايش را دارد .

مهم نيست كه من چه كاري را انجام مي دهم ،‌ هر چه باشد دوست دارم آنرا به نحو احسن و تا انتها انجام دهم . اين كليد رمز موفقيت است . من سعي كرده ام كه اين اصل را به پرسنل خودمان القا و تفهيم كنم كه نه فقط براي توليد كالا بلكه تا انتهاي كار دقت ،‌ ممارست و پيگيري كنند . اين روش در ” شركت دوو ” بصورت يك سنت و فرهنگ گرانبها متجلي شده است .

بنابراين من از جوانان امروز انتظار دارم كه هميشه خلاقيت نشان دهند ،‌ نه اينكه دنباله رو سيل جمعيت شده و مطالعاتشان را در حد ” رفع نياز ” متوقف كنند . راه صحيحي براي خود انتخاب كنيد ،‌ تواناييهاي خود را بيابيد ، استعدادهاي پنهان خود را كشف كنيد و همه آنها را تقديم سازندگي جامعه تان كنيد . فقط در سايه سختيها و مشقات و تلاشهاي امروز ماست كه فردايي نوراني در پيش رو خواهيم داشت . اگر شما تحصيل ميكنيد يا به هر نحو زندگي مي كنيد،  سعي و تلاش خود را در حد رفع نياز متوقف نكنيد .

سنگفرش هر خيابان از طلاست 9 

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۸

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۷

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۶

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۵

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۴

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۳

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۲

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

منو اصلی