خرید کتاب هری پاتر

مجموعه کتاب های هری پاتر

کتاب های هری پاتر مجموعه‌ ای از رمان‌ ها با سبک خیال‌ پردازی است که توسط جی کی رولینگ نویسنده بریتانیایی خلق شده‌ است. مجموعه کتاب های هری پاتر به شرح ماجراهای یک جادوگر نوجوان به نام هری پاتر به همراه بهترین دوستانش، رون ویزلی و هرمیون گرنجر، در مدرسه‌ علوم و فنون جادوگری هاگوارتز می‌پردازند.خرید کتاب های هری پاتر

بخش اصلی داستان پیرامون تلاش هری برای غلبه بر جادوگر سیاه، لرد ولدمورت است که هدفش سرکوب کردن افراد غیرجادوگر، تحت فرمان درآوردن دنیای جادوگران و نابود کردن همه کسانی است که در مقابل او ایستاده‌اند.در ادامه اسامی کتاب های هری پاتر به ترتیب مشاهده کنید.خرید 

اولین جلد از مجموعه کتابهای هری پاتر در سال ۱۹۹۷ با عنوان هری پاتر و سنگ جادو منتشر شد، کتاب محبوبیت بسیار زیاد، تحسین فراوان و تجاری را در جهان کسب کرد. تا ژوئن ۲۰۱۱، تعداد حدود ۴۵۰ میلیون به فروش رفت. استقبال از این کتاب ها موجب شد تا به بیش از ۷۰ زبان دنیا ترجمه شود. و چهار کتاب پایانی این مجموعه به طور متوالی رکورد فروش سریع ترین کتاب‌ های جهان را از آن خود کردند.

هری پاتر یکی از شناخته شده‌ترین داستان‌هایی است که در دنیا توانسته است توجه طرفداران زیادی را به سمت خود جلب کند و به یک داستان جهانی تبدیل شود.

هنر پردازی و نویسندگی زیبا و تخیلی سری کتاب‌های هری پاتر توسط جوآن جو رولینگ صورت گرفته است. این نویسنده انگلیسی با نوشتن مجموعه داستانی هری پاتر به شهرت زیادی دست یافت. رولینگ علاوه بر هری پاتر کتاب‌هایی مانند خلأ موقت، قصه‌های بیدل نقال، کوبیدیچ در گذر زمان را هم به رشته تحریر درآورد.
فیلم هایی نیز با اقتباس از رمان های هری پاتر ساخته شد که در صنعت فیلم نیز رکورد خوبی را در فروش کسب کرد. کتاب های هری پاتر به صورت قانونی و با کسب مجوز رسمی انتشارات بلومزبری، ناشر اصلی آن در ایران منتشر می شود. ویدا اسلامیه مترجم نام آشنای کتابهای هری پاتر است. در ادامه اسامی کتابهای هری پاتر را به ترتیب مشاهده کنید.

برای خرید کتاب های هری پاتر کلیک کنید

کتابهای هری پاتر

منو اصلی