• چرم ساغری

  نویسنده : انوره دو بالزاک

  مترجم : م.ا.به آذین

  نوبت چاپ : ۴

  قطع : رقعی

  تعداد صفحات : ۲۹۰

  انتشارات : علمی فرهنگی

  شابک : ۹۷۸۶۰۰۱۲۱۶۹۴۷

  درباره کتاب : بالزاک در کمدی انسانی خود داستان «چرم ساغری» را زیر عنوان مطالعات فلسفی جای داده است. در واقع این رمان عجیب یک مسئله خاص – مسئله زندگی فرد – را مطرح میکند. چرم ساغری طلسمی است که گویی زندگی را در خود متراکم ساخته است. همچنان که تلاش فرد برای رسیدن به خواست‌ها و آرزوهای خود به تدریج نیروهای جسم و جانش را می فرساید و از سرمایه زندگانی اش میکاهد، دارنده طلسم نیز در نیل به کام و آرزوی خود – که کافی است فقط بر زبان آید تا برآورده شود – شاهد کاهش و انقباض این پاره‌ چرم میگردد تا روزی که پیمانه آرزو پر میشود و با زایل‌شدن چرم مرگ هم درمیرسد.
  در این رمان، شاید بیش از هر اثر دیگر بالزاک، روح بدبینی نویسنده منعکس گشته است. در سراسر داستان تردید نسبت به همه مظاهر دانش و فعالیت انسانی و تخطئه افکار و عقاید سیاسی و فلسفی به چشم میخورد. بالزاک این اثر را در سال ۱۸۳۱ میلادی نوشته است. ولی بسیاری از مسائلی که او بدان اشاره میکند برای زمان ما تازگی دارد و میتواند آموزنده باشد.

  چرم ساغری

  35.000 تومان
 • دانلود رایگان کتاب کمدی انسانی

  نویسنده : آنوره دو بالزاک
  مترجم : عنایت الله شکیباپور
  تعداد صفحات : ۲۲۸
  انتشارات : البرز
  کیفیت : عالی

  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .

  کتاب بدون واتر مارک و نوشته اضافی و با کیفیت خوب می باشد.

 • دانلود کتاب دختر زرین چشم

  نویسنده : آنوره دو بالزاک
  مترجم : عبداله توکل – رضا سید حسینی
  تعداد صفحات : 127
  کیفیت فایل : خوب

منو اصلی