• خودت باش دختر

  نویسنده : ریچل هالیس
  مترجم : هدیه جامعی
  نوبت چاپ : ۱
  قطع : رقعی
  تعداد صفحات : ۲۳۲
  انتشارات : کوله پشتی
  شابک : ۹۷۸۶۰۰۴۶۱۱۷۰۱
  درباره کتاب :تا به‌ حال این فکر به‌ سرتان زده که آن‌ قدرها هم که باید خوب نیستید؟ که به‌ اندازۀ‌ کافی لاغر نیستید؟ که مادر بدی هستید؟ آیا این فکر به سرتان زده که لیاقت‌تان همین‌ است که با شما بدرفتاری شود؟ که هیچ ارزشی ندارید و هرگز به ‌جایی نخواهی رسید؟تمامی این‌ها دروغ است.دروغ‌هایی که توسط جامعه، رسانه‌ها، خانواده‌هایمان، یا صادقانه بگویم، توسط خود شیطان ساخته شده و تداوم یافته‌اند. این دروغ‌ها برای اعتماد به‌ نفس و توانایی‌های ما خطرناک و ویرانگر هستند. بزرگ‌ترین گناه این دروغ‌ها این است که اصلاً آن‌ها را نمی‌شنویم. ما به‌ ندرت دروغ‌هایی را که دربارۀ خودمان ساخته‌ایم می‌شنویم چون سال‌هاست که آن‌ها با صدای بلند در گوش‌هایمان نجوا می‌شوند و از این‌ رو شنیدنشان تبدیل به امری عادی شده است. حرف‌های نفرت‌انگیزی که هر روز بر سرمان آوار می‌شوند اما متوجه‌شان نمی‌شویم. در کتاب خودت باش دختر در می‌یابیم که تشخیص دروغ‌هایی که در مورد خودمان باور کرده‌ایم کلید تبدیل شدن به نسخۀ بهتری از خودمان است. اگر هم‌ زمان با علم به اینکه بر ناملایمات زندگی‌مان تسلط داریم بتوانیم مرکز اصلی آن‌ها را نیز پیدا کنیم آن‌ وقت است که می‌توانیم به‌درستی مسیرمان را تغییر دهیم.

  خودت باش دختر

  75.000 تومان
 • رهبری سر الکس فرگوسن

  نویسنده : مایکل موریتز
  مترجم :  حسین گازر
  نوبت چاپ : ۶
  قطع : رقعی
  تعداد صفحات : ۴۳۲
  انتشارات : کوله پشتی
  شابک : ۹۷۸۶۰۰۷۶۴۲۸۰۱
  درباره کتاب : عنوان کتاب جدید فرگوسن یعنی «رهبری» نشان می‌دهد این بار به‌طور مستقیم به مقوله رهبری خرد و کلان پرداخته و دستاوردهای دوران مربیگری‌اش را به کلی ورای زمین فوتبال برده است.
  این کتاب ماجرای زندگی مردی است که توانسته از دل سختی‌ها، افتخار بیرون بکشد.
  این کتاب فقط درباره‎ فوتبال نیست؛ درباره‌ مدیریت زندگی و کار است.
  در بخشی از کتاب می‌خوانیم: «می‌دانم که نیروهای بسیاری ورای مشاهده‌، گوش‎دادن و خواندن در ساختن ما نقش دارند … همه‌ ما دو مجموعه ابزار بسیار قدرتمند در‌اختیار داریم که کاملاً در کنترل ماست و عبارت‌اند از چشم‌ و گوش‌مان. نگریستن به دیگران و گوش‎سپردن به نصیحت‌هایشان و نیز مطالعه درباره‌ افراد، سه ‌تا از بهترین کارهایی هستند که در تمام زندگی‌ام انجام داده‌ام».
 • کتاب او یک زن اثر چیستا یثربی

  نویسنده :  چیستا یثربی
  نوبت چاپ : ۲
  قطع : رقعی

  تعداد صفحات : 256

  انتشارات : کوله پشتی
  شابک : ۹۷۸۶۰۰۸۲۱۱۳۹۶
 • کتاب کمتر گند بزن اثر گری جان بیشاپ

  نویسنده : گری جان بیشاپ
  مترجم : حسین گازر
  نوبت چاپ : ۱
  قطع : رقعی
  تعداد صفحات : ۱۷۶
  انتشارات : کوله پشتی
  شابک : ۹۷۸۶۰۰۴۶۱۳۱۸۷
  55.000 تومان

منو اصلی