• روح پراگ

  نویسنده : ایوان کلیما
  مترجم : خشایار دیهمی
  نوبت چاپ : ۱
  قطع : رقعی
  تعداد صفحات : ۲۳۰
  انتشارات : نی
  شابک : ۹۷۸۹۶۴۱۸۵۰۳۵۹

  روح پراگ

  36.000 تومان
 • زمین بر پشت لاک پشت ها

  نویسنده : جان گرین
  مترجم : فاطمه جابیک
  نوبت چاپ : ۲
  قطع : رقعی
  تعداد صفحات : ۲۳۰
  انتشارات : میلکان
  شابک : ۹۷۸۶۰۰۸۸۱۲۶۳۰
  قسمتی از کتاباولین باری که متوجه شدم ممکنه یه موجود خیالی باشم، موقعی بود که در طول هفته، بیش‌ تر وقتم رو تو یه موسسه دولتی در شمال ایندیانا پولیس می‌ گذروندم. بهش می‌گفتن دبیرستان وایت‌ ریور. اون‌جا باید سر ساعت خاصی غذا می‌ خوردم، درست بین ۱۲:۳۷ و ۱:۱۴ بعد از ظهر. نیروهایی بودن که من رو وادار به این کار می‌کردن. اونا خیلی قوی‌ تر از من بودن و من حتا نمی‌تونستم بشناسم‌ شون. ممکن بود این نیروها زمان دیگه‌ ای رو برای ناهارم انتخاب کنن یا ممکن بود کسایی که در اون‌ روز خاص از ماه سپتامبر و موقع ناهار خوردن، با من سر یه میز بودن، موضوع دیگه‌ ای رو برای صحبت انتخاب کنن؛ این‌طوری احتمالا آخر داستان من تغییر می‌کرد یا حداقل وسطاش عوض می‌شد. اما کم‌کم داشتم یاد می‌گرفتم که زندگیت داستانی در مورد توئه، نه داستانی که خودت تعریف کنی.
 • معشوقه های من

  نویسنده : موریس دوکبرا
  مترجم : رضا سید حسینی
  کیفیت : چاپی متوسط
  تعداد صفحات : ۲۳۰
  انتشارات : کانون معرفت
  قسمتی از کتاب : یک زن یعنی مرگ هوسهای مرد – با همه زنان مرد هرزه می شود و بی هیچ زنی  … شبها راحت نمی خوابد . 
  این شوخی ” گابریل دانو نزیو” را باید با حروف طلایی بر گیشانی مردان غرب نوشت . این گفته احظه ای به خاطرم امد که برای نوشتن اولین سطور یادداشتهای یک مرد قلم بدست گرفتم . مردی که وقتی وارد عرصه زندگی عاشقانه اش شد ” عزب” بود و امیدوار است تا اخر عمر نیز همانطور بماند ! مگر اینکه مصیبت غیر مترقبه ای روی بدهد . 
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .

منو اصلی