• اخلاق ناصری

  نویسنده : خواجه نصیر الدین طوسی
  تعداد صفحات : ۶۶۶
  سال چاپ : ۱۳۳۶
  انتشارات : زر
  فونت : چاپی 
  درباره کتاب : یکی از مهم‌ترین رساله‌های حکمت عملی در دوره اسلامی است که خواجه نصیر طوسی در سال ۶۳۳ هجری قمری نوشتن آن را به پایان رساند. همچنین این کتاب از مشهورترین نوشته‌های خواجه نصیر، یکی از دو کتاب نوشته شده بنا به خواست حاکم شیعه (به همراه اخلاق جلالی) در باب حکمت عملی و نخستین اثر فارسی زبان مهم در باب مذکور است که مطالب آن مبتنی بر تلفیق دیدگاه فلسفی و علمی یونان و دیدگاه اسلامی درباره انسان، خانواده و جامعه است. اخلاق ناصری در باب اخلاق فردی، تدبیر منزل (رفتار در محیط خانه و اداره زندگی) و سیاست مدن (به تعبیر امروزی علوم سیاسی) نگاشته شده‌است. باب اول آن، خلاصه‌ای از رساله عربی تهذیب‌الاخلاق یا الطّهاره اثر ابن مسکویه است.

  اخلاق ناصری

  2.000 تومان
 • ایران باستان (آریائیها و مادها)

  01
  نویسنده : دکتر اردشیر خدادادیان
  نوبت چاپ : ۱
  سال چاپ : ۱۳۷۶
  ناشر : اصالت
 • باستان شناسی ایران باستان

  نویسنده : لوئی واندنبرگ
  مترجم : عیسی بهنام
  سال چاپ : ۱۳۴۸
  نوبت چاپ : ۱
  تعداد صفحات : ۴۷۵
  انتشارات : دانشگاه تهران
  فونت :  چاپی

 • جاسوس جنگ سرد

  نویسنده : جان لوکاره
  مترجم : منوچهر کیا
  تعداد صفحات : ۲۵۶
  درباره کتاب : کتاب جاسوس جنگ سرد اثر جان لوکاره با ترجمه منوچهر کیا است،کتاب جاسوس جنگ سرد یکی از آثار نویسنده معروف رمان های جاسوسی جان لوکاره است. جان لوکاره با نام دیوید جان مور کورن‌ول در سال ۱۹۳۱ متولد شد. پدرومادرش رونی و اولیو کورن‌ویل نام داشتند، آن‌ها در پول در دورست زندگی می‌کردند. لوکاره از همان کودکی عادت داشت برای سرپوش گذاشتن بر خرابکاری‌های پدرش قصه‌ ببافد و وقتی در نوجوانی به مدرسه شبانه شربورن رفت، این قصه‌بافی‌ها خیلی به کمکش آمدند. البته او خیلی در این مدرسه دوام نیاورد و راه دیگری در پیش گرفت. او بعدا نوشت: «آدم‌هایی که کودکی ناخوشایند داشته‌اند، در خلق کردن بسیار توانا هستند.»
 • خلاصه ادیان در تاریخ دینهای بزرگ

  نویسنده : محمدجواد مشکور
  نوبت چاپ : ۶
  سال چاپ : ۱۳۷۷
  تعداد صفحات : ۴۸۸
  انتشارات : شرق
  فهرست کتاب :
  فصل اول : در تعریفات و اصطلاخات دینی
  فصل دوم : دینهای اغازین
  فصل سوم : دینهای چین و ژاپن
  فصل چهارم : دینهای هندی
  فصل پنجم : دین مزدیسنی یا زردشتی
  فصل ششم : دین یهود
  فصل هفتم : دین مسیح
  ….

  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .

 • دانلود کتاب تاریخ علم در ایران جلد 1 و 2

   نویسنده : مهدی فرشاد
  نوبت چاپ : 1
  سال چاپ : 1365
  تعداد صفحات : 1008 صفحه
  کیفیت : چاپی عالی
  فرمت : پی دی اف
 • در دامگه حادثه

  02
  نویسنده: عرفان قانعی فرد
  تعداد صفحات : ۶۹۰
  انتشارات : شرکت کتاب
  سال چاپ : ۱۳۹۰ 
  درباره کتاب : در سی و سومین سالروز رفتن شاه در ۲۶ دی و آمدن آیت الله خمینی به ایران در ۱۲ بهمن ۱۳۵۷، شرکت کتاب در لس انجلس، کتاب تاریخی مشهوری را به زیر چاپ برد. «در دامگه حادثه»، کتابی است که در آن عرفان قانعی فرد – محقق تاریخ معاصر – با پرویز ثابتی – مقام امنیتی مهم و مشهور دوران محمد رضا شاه پهلوی – به گفتگویی مبسوط نشسته است و در آن کتاب به بررسی حوادث سالهای ۱۳۳۷ – ۱۳۵۷ پرداخته شده، این کتاب در ۶۸۰ صفحه، در قطع وزیری، در ایام سالروز انقلاب، در ۵۵۰۰ نسخه در اختیار علاقمندان در سراسر جهان، قرار می گیرد. ساواک – سازمان امنیت و اطلاعات کشور – از سال ۱۳۳۵ تا ۱۳۵۷ ، سازمان اصلی پلیس امنیتی و اطلاعاتی ایران که افرادی مانند تیمور بختیار، حسن پاکروان، نعمت اله نصیری و ناصر مقدم، به ترتیب ریاست آن را بر عهده داشتند.
 • فراموشخانه و فراماسونری در ایران ۳ جلدی

  02
  نویسنده : اسماعیل رائین
  سال چاپ : ۱۳۵۷
  نوبت چاپ : ۲
  انتشارات : امیر کبیر
  تعداد جلد : ۳ جلدی
  کیفیت فایل : عالی

منو اصلی