فرهنگ ارزشمند اهدای کتاب

در گذشته به دلیل کم بودن امکانات نشر کتاب فرهنگ بسیار زیبای اهدای کتاب در میان مردم مهربان ایران رواج بیشتری داشت و این به دلیل ارزش و اهمیت دانش و یادگیری در میان ایرانیان و انتشار و گسترش آن در جامعه بود . امروزه به دلیل پیشرفت و گسترش امکانات چاپ کتاب و بالا رفتن تیراژ کتابها و همینطور وارد شدن تکنولوژی کتابهای الکترونیکی این فرهنگ به دست فراموشی سپرده شده است و کم پیش می آید که شما کتابهای دست دومی ببینید که در سالهای اخیر چاپ شده باشند . اغلب این کتابها پس از خوانده شدن در کتابخانه های شخصی خاک میخورند . کتابهای دست دوم چاپ اخیر میتوانند با قیمتی پایینتر در دسترس دیگران قرار بگیرند و دوباره خوانده شوند .

چهل گیس بر آن شد که با کمک شما مردم عزیز و دوستدار فرهنگ کتاب و کتابخوانی این رسم خوب را زنده کند و واسطه ای شود تا کتابهای دست دوم به جای اینکه در کتابخانه های شخصی شهر جا خوش کنند به درون خانه های دیگر بروند و دوباره و چند باره خوانده شوند . 

چهل گیس با کتابهای اهدایی چه میکند ؟ 

  • کتابها در قسمت کتابهای بی خانمان سایت با توجه به میزان نو بودن به قیمتی پایینتر از قیمت بازار قرار میگیرد تا افرادیکه مایلند با قیمتی مناسب تر کتاب را تهیه کنند از این قسمت راحت به آنها دسترسی داشته باشند .
  • درصدی از پول کتاب هم برای کمک به انجمن ام اس ایران تخصیص داده خواهد شد . که تصویر واریز آن را در صفحه اینستاگرام به همراه نام اهدا کننده کتاب و خریدار آن منتشر خواهیم کرد .

چگونه به چهل گیس کتاب اهدا کنیم ؟ 

  • شما میتوانید از کتابهایی که میخواهید به چهل گیس اهدا کنید عکس بگیرید و آنها را به همراه تصویر مشخصات کامل کتاب که در صفحات اول و دوم کتاب موجود است به ایمیل چهل گیس به آدرس  chehelgisgroup@gmail.com  ارسال نمایید و پس از بررسی و موافقت مدیر ،  از طرف چهل گیس با شما تماس گرفته خواهد شد تا کتابها را ارسال نمایید .
  • در صورتیکه کتابها در تهران باشند و شما نتوانید آنها را ارسال کنید ، چهل گیس با هماهنگی قبلی ، خود به محل مراجعه خواهد نمود و کتابها را تحویل خواهد گرفت .
  • در صورتیکه کتابها در شهرهای دیگر باشد شما میتوانید کتابها را با پست سفارشی برای چهل گیس ارسال نمایید و تصویر رسید پستی را با مشخصات کامل خود برای چهل گیس ایمیل کنید تا پس از رسیدن بسته پستی به میزان هزینه ارسال برایتان تخفیف خرید کتابهای نو در نظر بگیریم .

منو اصلی