به نسخه ی جدید سایت چهل گیس خوش آمدید ، در صورت مشاهده مشکل، از طریق کلید قرمز رنگ به مدیریت سایت اطلاع بدید

ارسال کتاب توسط پیک فقط برای مشتریانی که ادرس آنها در تهران است مقدور میباشد .

کتابهای خریداری شده را در هنگام تحویل گرفتن از پیک بررسی نمایید تا از نظر فیزیکی ( پارگی – تا خوردگی – کثیفی – خط خوردگی و هر گونه مخدوش بودن صفحات ) ایرادی نداشته باشند . در صورت وجود هر یک از ایراداتی که ذکر شد میتوانید کتاب را توسط همان پیک مرجوع نمایید و در قسمت شکایات سایت اعلام نمایید تا کتاب ها تعویض و مجددا برایتان ارسال گردند . به شکایاتی که بعد از تحویل گرفتن کتاب ثبت شوند ترتیب اثر داده نخواهد شد .

کلیه کتابهای خریداری شده نهایتا طی ۲ روز کاری توسط پیک با هماهنگی قبلی به آدرس مندرج در سایت ارسال خواهند شد و در صورتیکه آدرس اشتباه باشد و یا شخصی جهت تحویل گرفتن کتابها در محل مذکور وجود نداشته باشد کتاب مرجوع شده و وجه واریزی ضبط خواهد شد . و در صورتیکه طی تماس پیک با مشتری آدرس جدید اعلام شود ، جهت ارسال مجدد کتاب هزینه پیک به مبلغ ۵۰۰۰ تومان در محل دریافت خواهد شد و کلیه مسئولیتهای بعدی در خصوص رسیدن کتاب به دست مشتری اصلی متوجه مشتری بوده و سایت هیچگونه مسئولیتی را در این خصوص نخواهد پذیرفت .

در صورتیکه کتابی که سفارش داده اید را به دلایلی از قبیل اتمام چاپ – وجود نقص در سیستم انبارداری سایتغیر مجاز اعلام شدن کتاب از طرف وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نتوانیم ارسال نماییم توسط تلفن حتما شما را آگاه نموده و مبلغ واریزی شما بابت آن کتاب و هزینه ارسالش بطور کامل مرجوع خواهد شد .

به شکایاتی که خارج از چارچوب مقررات سایت باشد ترتیب اثر داده نخواهد شد .

کلیه فعالیتهای سایت طبق قوانین و مقررات مصوب جمهوری اسلامی ایران می باشد .

فروشگاه بر اساس بخش ها