به نسخه ی جدید سایت چهل گیس خوش آمدید ، در صورت مشاهده مشکل، از طریق کلید قرمز رنگ به مدیریت سایت اطلاع بدید

سنگفرش هر خيابان از طلاست 11

سنگفرش هر خيابان از طلاست 11

جادوگران

مي گويند جادوگري وجود دارد كه هر وقت اراده كند ميتواند با كمي جست و خيز تا بالاي تپه اي به ارتفاع زياد بپرد و با اين كار خود ، هم موجب شگفتي و حيرت مردم و هم باعث حسادت آنان گرديده است ، ما را به حيرت واميدارد كه آيا ما هم ميتوانيم روزي به چنين قدرتي دست پيدا كنيم ؟ با شگفتي فكر ميكنيم  شايد در يكي از روزها كه در بحر مكاشفات خود غوطه ور بوده ناگهان اين قدرت از آسمان لاجوردي به سوي او كمانه كرده و يا الهاماتي در كار بوده و از اينگونه خيالات . آنچه مسلم است در ابتدا ايم جادوگر بيش از مقداريكه اغلب مردم مي پرند قدرت پرش نداشته است ، و اگر هم داشته شايد مثلا يك متر بيشتر مي پريده . اما او يك هدف را براي خودش تعيين كرده ،‌ و آن اينكه بالاخره تا ارتفاع يك تپه مرتفع بپرد و هر روز تمرين كرده و اندك اندك مقدار پرش او بيشتر شده است . او تمام اوقات خود را وقف اين كار كرده و شايد اينقدر صبر و حوصله به خرج داده تا مثلا گندم يك مزرعه كه به تدريج بلند و بلندتر مي شوند از روي آنها پريده و خود را اينچنين تمرين داده است . شايد هم در اثر يك رشته تمرينات ديگر به يك جادوگر تبديل شده و در محدوده كار خودش به يك متخصص و كارشناس ماهر تبديل گرديده است .

خيلي راحت است كه به غلط چنين توجيه كنيم كه جادوگران از ابتدا اينگونه بدنيا آمده اند اگر اين فرض و تصور درست باشد ، پس به همين سياق بايد گفت كه يك متخصص از اول  متخصص متولد شده و يك رئيس هيئت مديره در بدو تولد مدير بوده است . اما آيا واقعا متخصص و رئيس هيئت مديره اينگونه خلق شده اند ، خير آنها تلاش كرده و زحمت كشيده و سخت كار كرده اند تا در رشته خودشان متخصص گرديده اند عينا مقل يك جادوگر .

هر انشان داراي تواناييهاي نامحدوديست . تنها اختلافي كه بين يك فرد معمولي و يك جادوگر وجود دارد اينستكه فرد جادوگر قدرتهاي پنهان خود را با تمرين و مشقت فراوان به كار گرفته و در كارهاي خارق العاده اي كه انجام مي دهد متبحر شده است . فضائل و هنرها اتفاقي به دست نمي آيند ، انها تكامل تدريجي يك عمل معين هستند .

Image result for ‫جادوگر‬‎

خلاف تواضع و قروتني است اگر بگويم به من لقب ” جادوگر ” داده اند . شايد به اين دليل مرا جادوگر مي دانند كه اغلب در مورد قهرمان پرسشي كه له آن اشاره كردم صحبت مبي كنم ، شايد براي اينكه من سرسختانه و بي امان همواره خواسته ام در هر كاري كه وارد مي شوم در آن كار متخصص و با تجربه شوم . بايد به اين مطلب اعتراف كنم كه از اين لقب بدم نمي آيد . زيرا در تمام دوران زندگي خواسته ام اين بوده كه يك متخصص و كارشناس باشم .

من فارغ التحصيل رشته اقتصاد هستم ، اما بر خلاف زشته تحصيلي ام ،‌اولين كارم را در صنايع نساجي شروع كردم و بعد از ده سال كار در اين رشته بعنوان يك جادوگر نساجي و پارچه بافي شناخته شدم ،‌اكنون اگر چه سالهاي دور و درازي است كه از رشته نساجي دور بوده ام ولي هنوز با مشاهده هر نوع پارچه اي مي توانم دقيقا تمام مشخصات و كيفيت آن را بيان كنم ، مثلا چه اليافي براي بافتن آن مصرف شده ،‌مراحل مختلف آن چگونه بوده ، براي رنگ آميزي از چه رنگهايي استفاده شده و قس عليهذا . من هنوز هم در انطباق رنگ با نوع و بافت پارچه يك جادوگر هستم .

اما جادوگري من تنها به صنعت پارچه بافي و نساجي محدود نمي شود ، به نسبتي كه فعاليت شركت ما در رشته هاي مخختلف توسعه پيدا كرد ، من در رشته هاي جديد نيز زحمت فراوان كشيدم تا در آن رشته ها متخصص و صاحب نظر شوم – مثلا در بخشهاي ماشين سازي ،‌انواع ماشن الات متحرك ، كشتي سازي ، حتي هتلداري و غيره . در هر كدام خود را به سطحي رسانيده ام كه در آن كارشناس و متخصص باشم . در نتيجه اين تخصصها ما توانستيم در سطوح مختلف كارهاي خود را بسط و توسعه دهيم .

كيم -وو-چونگ

 سنگفرش هر خيابان از طلاست 10

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۹ 

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۸

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۷

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۶

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۵

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۴

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۳

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۲

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۱

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

فروشگاه بر اساس بخش ها