• 0 out of 5

  عالیجناب سرخپوش

  نویسنده : اکبر گنجی
  تعداد صفحات : ۲۶۹
  کیفیت : چاپی (عالی)
  انتشارات : طرح نو
  درباره کتاب : آسیب شناسی گذار با دولت دموکراتیک توسعه گرا
  دمکراسی روشی است معین برای رسیدن به نتایج نا معین بر اساس این روش ، حکومت بدون خونریزی و از طریق انتخابات مستمر تعویض می شود ، آزادی اقلیت و مخالفان برای همیشه تضمین می گردد ، دگر اندیشان اندیشه های بدیل را بسط می دهند و دگر باشان سبک های مختلف زندگی را تبلیغ و محقق می کنند، قدرت توزیع می شود ، حکومت حق مردم و مبتنی بر رای آنان است ، هیچ کس بهتر از خود مردم سعادت آنان را تشخیص نمی دهد ، هیچ کس نمی تواند خود را دلسوز تر از دیگران محسوب کند ، و به جای دیگران ، درباره سرنوشت آنان تصمیم بگیرد، حکومت هیچ فرد ، گروه ، حزب ، ایدئولوژی و مکتب از قبل تضمین نمی شود و اگر شهروندان نظام فکری و اجتماعی خاصی را نخواهند، آن نظام با خواست مردم صحنه را ترک خواهد کرد .
  التزام به دمکراسی ، التزام به اصل بازی و قواعد آن است نه نتیجه بازی . امید آنکه با گسترش نقد و نقادی در حیطه عمومی حتی یادداشتهای مجموعه حاضر نیز از مطاع گرانبهای نقد ناقدان مصون نماند و با پرسش گرفتن و چالش پیش فرض های آن راه بر اصلاحات هرچه گسترده تر فراهم آید
  2.000 تومان
 • 0 out of 5

  توفان در ایران ( جلد ۱ و ۲ )

  نویسنده : احمد احرار
  تعداد صفحات : ۱۰۹۴
  کیفیت : چاپی
  انتشارات : نوین
  درباره کتاب : توفان در ایران داستان تاریخی درمورد جنگ جهانی دوم و عواقب آن در ایران … برازجان بیشتر به یک قلعه بزرگ نظامی شباهت داشت که در کوچه ها و خیابان های آن افراد مسلح حرکت می کردند. این افراد یا عضو ژاندارمری بودند یا وابسته به نظام ملی و یا به خاطر شرکت در جهاد و همکاری با رزم آوران تنگستانی از نقاط دور و نزدیک روانه برازجان می شدند ولی چون در جبهه جنگ حالت سکون و انتظار به چشم می رسید آن ها نیز در برازجان رحل اقامت می انداختند …
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  2.000 تومان
 • 0 out of 5

  میمون برهنه

  نویسنده : دزموند موریس
  مترجم : مهدی تجلی پور
  تعداد صفحات : ۱۷۰
  کیفیت : چاپی
  در مورد کتاب : میمون برهنه(۱۹۶۷)-نگاهی بدون سرافکندگی به انواع انسان.کتاب از لحاظ تمرکز بر کیفیت های حیوانی انسانیت و شباهت ها ی ما به دیگر میمون ها قابل توجه است.بارها و به زبانهای مختلف تجدید چاپ شد و همچنان جز پرفروش ترین هاست.(این کتاب به فارسی برگردانده شده است)این کتاب در ایران بسیار کمیاب است. کتاب “میمون برهنه” بعد از اصل انواع داروین جنجالی ترین و پرتیراژترین کتاب علمی است ، کتابی که دنیا را تکان داده وفقط سه ماه پس از انتشار به ۱۷ زبان ترجمه شد و تا کنون از این ۲ کتاب دهها میلیون نسخه در جهان بفروش رفته است.
  1.000 تومان
 • 0 out of 5

  کمدی انسانی (شورانگیز ترین درام عشقی جهان)

  نویسنده : آنوره دو بالزاک
  مترجم : عنایت الله شکیباپور
  تعداد صفحات : ۲۲۸
  انتشارات : البرز
  کیفیت : چاپی
  درباره کتاب : بالزاک به خاطر نوشتن این کتاب آماج تهمت ها و افترا شد و برای مدتی او را تهدید به زندان کردند.برای نویسنده ای که زشتی های جامعه اشان را به رخ شان می کشید چنین تهدیدها و حرف هایی عجیب نبود و بالزاک در مقابل این تهمت ها و تهدیدها می گفت:صنعتگری که پیکر مرا با سنگ تراشیده مرا بزرگ نمی کند و زندان رفتن هم مرا کوچک نمی کند.
  بالزاک با آثار خود به مکتب رمانتیسم پایان داد و پیروزی واقعیت را بر احساس و رؤیا اعلام کرد. وی گرچه در اندیشه آن نبود که مکتبی تازه بنیان گذارد بلکه تنها با واقع­بینی عمیقی جامعه اش را با همه مشخصاتش وصف می­کند و حوادث و امور کوچک را با قدرت خلاقه خود برجستگی می­بخشد و قهرمانان دلخواه را از میان مردم برمی­گزیند و نمونه کمال مطلوب واقعی خویش را می­آفریند. بالزاک در واقع پیشوای بزرگ نویسندگان رئالیست به شمار می­آید.
  2.000 تومان
 • 0 out of 5

  اهریمن در تاریخ (فاشیسم-کمونیسم-ودرسهایی از قرن بیستم)

  نویسنده : ولادیمیر تیسماننو
  مترجم : رامین پرهام
  کیفیت : چاپی (عالی)
  تعداد صفحات : ۲۲۰
  درباره کتاب : «اهریمن در تاریخ»، تحلیلی جنجالی است از رابطه کمونیسم و فاشیسم. ولادیمیر تیسماننو، مولف کتاب، بر اساس تجربه‌های خود از زندگی زیر سایه تمامیت‌خواهی کمونیستی از شور و هیجان سیاسی، رادیکالیسم و آرمانگرایی اتوپیایی می‌گوید و پیامدهای فاجعه‌بار آن‌ها در تجربه مهندسی اجتماعی در قرن بیستم. تیسماننو به شیوه‌ای درخشان کمونیسم و فاشیسم را در رقابت با یکدیگر تصویر و مقایسه می‌کند و نشان می‌دهد چگونه این دو نظام گاه همپوشانی دارند و گاه به نحوی شگفت به سیستم‌های مشابه در توتالیتریسم و تمامیت‌خواهی می‌انجامند. او در کتاب خود جذابیت‌های ایدئولوژیک این جنبش‌های سیاسی رادیکال و انقلابی و بینش آن‌ها از رهایی و انقلابیگری را بررسی می‌کند و به ارزش‌ها و انواع کاریزما در رهبران آن‌ها می‌پردازد و جایگاه خشونت را در این نظام‌ها و در میراث برجامانده از آن‌ها در سیاست معاصر روشن می‌کند.
  2.000 تومان
 • 0 out of 5

  حقوق بگیران انگلیس در ایران

  نویسنده : اسماعیل رائین
  تعداد صفحات : ۴۷۹
  کیفیت : چاپی 
  چاپ : ۱۲۷۳
  نوبت چاپ : ۹
  درباره کتاب : رائین در این کتاب به نقش بریتانیا در ایران و به ویژه ارتباط آن کشور با رجال سیاسی ایران در دورهٔ قاجار می‌پردازد.
  2.000 تومان
 • 0 out of 5

  اسرار خانه سدان

  نویسنده : اسماعیل رائین 
  سال چاپ : ۱۳۵۸
  تعداد صفحات : ۳۹۰
  کیفیت : چاپی 
  انتشارات : امیر کبیر
  درباره کتاب : اسماعیل رائین (زاده ۱۲۹۸ خورشیدی - درگذشته ۱۰ دی ۱۳۵۸ خورشیدی) محقق و مورخ بوشهری بود. کتاب مشهور او به نام فراموش‌خانه و فراماسونری در ایران است. رائین دارای آثار متعددی است از جمله: «فراموشخانه و فراماسونری در ایران», در سه جلد؛ «حقوق بگیران انگلیس در ایران», «سفر نامه میرزا صالح شیرازی»؛ «ایرانیان ارمنی», «یپرم خان سردار», «اسرار خانه سدان», «حیدر خان عمو اوغلی», «دریانوردی ایرانیان», در دومجلد؛ «اولین چاپخانه در ایران», «میرزا ملکم خان, زندگی و کوششهای او». در صد صفحه پایانی کتاب خاطرات جعفری(بنیانگذار نشر امیر کبیر)، جعفری به مسائلی می پردازد که پس از انقلاب به بهانه شکایت و سپس مرگ اسماعیل رائین مؤلف کتاب اسرار خانه سدان دامنگیر موسسه انتشارات امیرکبیر و مدیر آن می شود که بخشی مستند و بسیار خواندنی است. این بخش از کتاب قصه پرغصه ای است که ادامه اش را قرار است در جلد سوم دنبال کنیم که هنوز انتشار نیافته. اما تا همینجا جعفری توانسته تمام زندگی خودش را از محرومیت بی حساب در کودکی تا کار و تلاش بی نهایت در بزرگسالی در یک کتاب دو جلدی تقطیر کند و تحویل خواننده بدهد. گفتن از چاپ و صحافی و تجلید خوب کتاب با توجه به سابقه جعفری بی فایده است.  این کتاب شامل مطالبی مانند اسناد تکان دهنده نفت-حقیقت عریان-شرح کشف و انتشار اسناد-کشف اسناد در مجلس-اداره کل تبلیغات ایران وسیله ای برای تصفیه حساب-دادستان کل-انعکاس در مطبوعات و...
  1.000 تومان
 • 0 out of 5

  دستنوشته ی آکرا

  نویسنده : پائولو کوئلیو
  مترجم : آرش حجازی
  تعداد صفحات : ۹۰
  کیفیت : چاپی عالی
  درباره کتاب : این رمان که در عالم داستان و واقعیت می‌گذرد به روایت حکیمی یونانی مشهور به کوپتا می‌پردازد که در دست نوشته‌هایی که قرن‌ها بعد مردی انگلیسی آنها را کشف می‌کند ، حضور دارد …
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  2.000 تومان 1.000 تومان
 • 0 out of 5

  لولیتا

  نویسنده : ولادیکیر ناباکوف
  مترجم : اکرم پدرام نیا
  سال چاپ : ۱۳۹۳
  کیفیت : چاپی عالی
  تعداد صفحات : ۴۶۴
  انتشارات : زریاب
  درباره کتاب : هامبرت هامبرت، یک محقق ادبی در اروپا، مرگ نابهنگام معشوقه کودکی خود، آنابل لی، را توصیف می‌کند. به ادعای وی، عشق بی سرانجام او به آنابل موجب تمایل او به نیمفت‌ها یا همان دختربچه‌های جذاب ۹ تا ۱۴ ساله می‌شود. او با وانمود کردن به مطالعه کتاب در یک پارک عمومی و تحریک شدن با دخترانی که اطرافش بازی می‌کنند، در فانتزی‌های جنسی خود افراط می‌کند. علاوه بر این به دیدار یک فاحشه ۱۶–۱۷ ساله می‌رود و تصور می‌کند که سه سال کوچکتر است. بعد از اینکه بخاطر روابطش از طرف پلیس دچار مشکل می‌شود، با یک زن بالغ لهستانی با رفتاری کودکانه بنام والریا ازدواج می‌کند. ازدواج هامبرت با والریا فسخ می‌شود و بعد از ملاقات با یک روانپزشک، به شهر کوچک نیوانگلند می‌رود تا نویسندگی کند.
  هامبرت دربارهٔ ملاقات و محبت دختر ۱۲ ساله یک خانواده فقیر رویاسازی می‌کند که توافق کرده خانه‌شان را اجاره کند. یک کیف گران‌قیمت از اسباب بازی می‌خرد تا به دیدار خانواده مک کو برود ولی می‌فهمد که خانه‌شان در آتش سوخته‌است. خانم هیز پیشنهاد می‌کند که هامبرت در خانه آن‌ها اقامت کند. او هم به رسم ادب و بابی میلی به دیدن خانه‌شان می‌رود، چون "تمام دلایلش برای آمدن به این شهر از بین رفته بود." او می‌خواهد پیشنهاد شارلوت میز بیوه را رد کند تا اینکه دختر ۱۲ ساله او، دولورس را می‌بیند که با نام‌های "لو"، "لولاً یا "دالی" شناخته شده‌است. هامبرت سریعاً شیفته دخترک می‌شود و به شباهت غیرطبیعی او به آنابل اشاره می‌کند و توافق می‌کند که در خانه شارلوت بماند تا نزدیک دخترش باشد. او پنهانی، دخترک را "لولیتاً می‌نامد.
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  2.000 تومان 1.000 تومان
 • 0 out of 5

  کاترین کبیر

  نویسنده : زویا اولدنبورگ
  مترجم : محمد طلوعی
  کیفیت : چاپی 
  تعداد صفحات : ۳۶۴
  انتشارات : تهران
  درباره کتاب : مقتدرترین زن فرمانروای روسیه، که در تاریخ به نام کاترین کبیر شهرت یافته است، نه اهل روسیه بود و نه کاترین نام داشت. نام اصلی او «سوفیا» بود که در سال ۱۷۲۹ در بندر «اشتتین» آلمان در یک خانواده آلمانی پا به عرصه وجود نهاد. پدرش افسر ارتش پروس بود و مادرش پرنسس یوهانا که دختر یکی از شاهزادگان آلمانی بود، با شوهر پرنسس آنادختر پتر کبیر و کاترین اول ملکه‌ی روسیه نسبت نزدیکی داشت. الیزابت دختر دیگر پترکبیر و کاترین اول که در سال ۱۷۴۲ به سلطنت رسید، درنخستین سال سلطنت خود «پتر» پسر خواهرش «آنا» را به عنوان ولیعهد روسیه برگزید و سال بعد پرنسس یوهانا را که از بستگان شوهر خواهرش بود همراه دخترش سوفیا به روسیه دعوت کرد تا موجبات آشنایی و ازدواج سوفیا را با جانشین منتخب خود فراهم آورد. سوفیا روزی که به اتفاق مادرش رهسپار روسیه شد پانزده سال داشت ودختری بسیار شاداب و زیبا بود. الیزابت ملکه‌ی روسیه او را پسندید و مراسم ازدواج پتر سوم ولیعهد روسیه و پرنسس سوفیا که بر حسب تمایل ملکه‌ی روسیه به لقب کاترین معروف شد، در سال ۱۷۴۵ صورت گرفت.
  تومان
 • 0 out of 5

  خاطرات یک گیشا

  نویسنده : آرتور گلدن
  مترجم : مریم بیات
  سال چاپ : ۱۳۸۰
  کیفیت : چاپی عالی
  تعداد صفحات : ۶۴۳
  انتشارات : سخن
  درباره کتاب : این داستان، با احساسی به معنی واقعی کلمه، که پرفروشترین پرفروش ها بوده است، اولین تجربه نویسنده به شمار می رود. داستان با اصالتی بدون خدشه و غنایی بی نظیر، شرح اعترافات واقعی یکی از معروفترین گیشاهای ژاپن، نیتا سایوری است. خاطرات یک گیشا داستان دو خواهر ژاپنی است که بعلت فقر به شخصی فروخته میشوند و داستان حول زندگی خواهر کوچکتر بنام سایوری است. اینکه او را از کوچکی تربیت میکنند که در آینده یک گیشا شود ، چیزی مثل ساقی یا مهماندار مردان که طی مراسمی خاص صورت میگیرد و نیاز به آموزش دارند.
  همه وقایعی که سایوری در درازای رمان از سر میگذراند به خاطر علاقه ای است که از نوجوانی به کسی به نام «رییس» دارد. سایوری متوجه عشق و دلبستگی زیادش به رئیس میشود. ولی در ادامه، آنچه که از رییس مشاهده میکند بی تفاوتی اش در برابر توجهات سایوری است.....
  2.000 تومان
 • 0 out of 5

  معشوقه های من

  نویسنده : موریس دوکبرا
  مترجم : رضا سید حسینی
  کیفیت : چاپی متوسط
  تعداد صفحات : ۲۳۰
  انتشارات : کانون معرفت
  قسمتی از کتاب : یک زن یعنی مرگ هوسهای مرد - با همه زنان مرد هرزه می شود و بی هیچ زنی  ... شبها راحت نمی خوابد . 
  این شوخی " گابریل دانو نزیو" را باید با حروف طلایی بر گیشانی مردان غرب نوشت . این گفته احظه ای به خاطرم امد که برای نوشتن اولین سطور یادداشتهای یک مرد قلم بدست گرفتم . مردی که وقتی وارد عرصه زندگی عاشقانه اش شد " عزب" بود و امیدوار است تا اخر عمر نیز همانطور بماند ! مگر اینکه مصیبت غیر مترقبه ای روی بدهد . 
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  تومان
 • 0 out of 5

  جان شیفته (کتاب الکترونیک)

  نویسنده : رومن رولان
  مترجم : م . آ. به . آذین
  کیفیت : چاپی 
  درباره کتاب :جان شیفته از آثار ادبی رومن رولان است که اعتراضی است پررنگ به وضعیت اجتماعی و زندگی رو به زوال بسیاری از جوانان و زنان عصر خود که شیفته زندگی کردن و استقلال حقوقی و شخصیتی هستند، اما در برابر عملی کردن این هدف ناتوان!!! در نهایت هم کسانی هستند، که هویتی ندارند جز آن چه که فرهنگ آن جامعه به او بخشیده است.
  رمان جان شیفته دوست داشتنی روایت زندگی تا حدودی اروپایی مآبانه است، اما همچنان پر است از احساسات مشترک بین همه ی مردم که مطالعه رمان صرفا به یک بار خواندن بسنده نمی شود. زنی که در جامعه ای به دور از عشق به دنبال عاشقانه هایش برود، و از تمام درد هایی که در این راه برای زندگی کردن، کاری که شیفته ی آن است می چشد و بزرگوارانه چشم پوشی کند و یا حتی لذت ببرد، شخصیت جالبی است که می توان او را در لابه لای صفحات همین رمان یافت و به دنبال او به راه افتاد.
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  4.000 تومان
 • 0 out of 5

  قلب زن

  نویسنده : سامرست موام
  مترجم : حسین بدلزاده
  سال چاپ : ۱۳۳۶
  تعداد صفحات : ۲۲۲
  کیفیت : چاپی
  انتشارات : روزنامه سایبان
  قسمتی ازکتاب  :هنگامیکه اولین داستان خود ( جنون عشق ) را که خوشبختانه سروشدای زیادی در محافل ادبی برانگیخت نوشتم جوان بودم.این داستان موجب شد بسیاری مرا شناخته و در صدد کسب دوستیم بر آیند .اکنون خوب بیاد می اورم که چگونه بعضی از دوستان مرا به محفل ادبی که با شرم وخجلت بدانجا قدم نهادم کشانیدند . از ان هنگام روزگار درازی سپری شده گردیده و در طول این مدت فعالیت ادبی از هامبستید و نوتنگهیل گیت و های استریت به سلزیا وبلومسری انتقال یافته است . یکی از موجبات مباهات یک نویسنده معروف ان بود که در سنی کمتر از چهل سال باشد ، چه رسد به اینکه من انروز در حدود بیست و پنج سال داشتم . 
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  تومان
 • 0 out of 5

  سرزمین جاوید

  نویسنده : ماژیران موله - هرتز فلد - گیرشمن
  مترجم : ذبیح الله منصوری
  نوبت چاپ : ۹
  تعداد جلد : ۴ جلد
  سال چاپ : ۱۳۷۷
  تعداد صفحات : ۲۵۳۶
  انتشارات : زرین
  درباره کتاب : این سرگذشتی است پر شور از سرزمین ایران و از مردم ایران. کوروش خطاب به زعمای هندی گفت: حساب طبیعت مثل حساب داد و ستد بازرگانی نیست که در آن تفاوت و اختلاف به وجود نیاید. یک کشاورز که گندم در زمین می‌کارد انتظار دارد که از هر تخم، فی‌المثل پنجاه تخم برداشت کند و هرگاه پنجاه سنگ (سنگ هخامنشی که واحد قیاس وزن بود با مقیاس امروزی دو کیلو و نیم سنگینی داشت) گندم بکارد منتظر است که دو هزار و پانصد سنگ گندم بردارد. ...نخستین دودمان فرمانروا در تاریخ اساطیری و حماسی ایران زمین «پیشدادیان» بودند. پیشداد به معنی «اولین کسی که قانون آورده است». در شاهنامه فردوسی نخستین پادشاه پیشدادی «گیومرث» (کیومرث) (کیومرس) بود که در متون اوستایی و باستانی نخستین انسان آریایی و اولین فرمانروا بوده و مطابق متون اساطیری بعد از اسلام نخستین مرد کیومرث و نخستین زن «مردیانه» بود. بعد از او به ترتیب هوشنگ و جمشید به جهانداری می‌رسند. ضحاک تازی بعد از آنکه جمشید را شکست می‌دهد، مدتی بر ایران حکومت می‌کند و فرزندان جمشید را اسیر می‌نماید. اما دچار قیام کاوه آهنگر و فریدون می شود. بعد از زندانی شدن ضحاک در دماوندکوه، فریدون، منوچهر، نوذر، زاب و گرشاسب به فرمانروایی و سرداری می‌رسند. بعد از زوال پیشدادیان یکی از نوادگان منوچهر به نام کیقباد به کمک رستم قهرمان داستان های حماسی ایران، فرمانروایی خاندان کیان را پایه‌ریزی می‌کند. کتاب از تاریخ قبل از پادشاهی مادها یعنی دوره حکومت ایران بانان زن بر ایرانویج شروع می‌شود و تا اواخر دوره، حکومت ساسانیان بر ایران ادامه می یابد و بیشتر حالت رمان تاریخی را دارد.
  5.000 تومان
 • 0 out of 5

  میهمان

  نویسنده : سیمون دوبووار
  مترجم : امیرسامان خرسند
  نوبت چاپ : ۱
  سال چاپ : ۱۳۸۲
  تعداد صفحات :۴۲۰
  انتشارات : جامی
  درباره کتاب : سیمون دوبوار در این اثر می‌کوشد با دورنمایی که از قهرمان داستان ارائه می‌دهد، در ذهن و خیال خود وانمود نماید که چه اموری از بیرون به زن تحمیل می‌شود و وابستگی و انفعال او در برابر مرد تا چه حد است. عشق، روابط جنسی، انفعالات زنانه، چیرگی‌خواهی مردان و... هر کدام مفهومی روان‌شناسانه در این داستان دارند.
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  3.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  از ولگردی تا دیکتاتوری

  نویسنده : ویلیام شایرر - میلتون براکر
  مترجم : کاوه دهگان
  نوبت چاپ : ۱
  سال چاپ : ۱۳۸۳
  تعداد صفحات : ۱۷۴
  انتشارات : آهنگ دیگر
  درباره کتاب : تم اصلی کتابِ از ولگردی تا دیکتاتوری، زندگینامه هیتلر به همراه سرگذشت عجیب موسولینی را در بر میگیرد و برای کسانی که فرصت نکرده ‏اند تا جنگ دوم جهانی و وقایع آن را از زبان نوشته‏ های ویلیام شایرر (نویسنده کتاب معروف و پرفروش ظهور و سقوط رایش سوم) در تاریخ ‏نویسی مفصل او مطالعه کنند، کتاب "از ولگردی تا دیکتاتوری" نوشته‏ ای عبرت ‏انگیز، جذاب و تاریخی از دو شخصیت محوری جنگ دوم جهانی است. دو شخصیتی که بیشتر به دیوانه‏ ها شبیه هستند تا رجال سیاسی و ترجمه بدون نقص کاوه دهگان به این کتاب جذابیت بیشتری می‏ دهد. خواننده از آغاز تا پایان این کتاب همچنان در تعجب باقی می‏ ماند که چطور این افراد با شخصیتی این چنین توانستند جهان را به آتش و خون بکشند و قتل عامی فجیع و بی‏ سابقه در تاریخ به راه بیاندازند که البته در نهایت به تاریک‏خانه تاریخ سپرده شدند. با مطالعه این کتاب بخشی از علل و موجبات بروز جنگ دوم جهانی و نتایج آن را می‏توان مورد تحقیق و بررسی قرار داد.
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  3.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  آهنگ برنادت

  نویسنده : فرانس ورفل
  مترجم : سیاوش میرزابیگی
  نوبت چاپ : ۱
  سال چاپ : ۱۳۶۷
  تعداد صفحات : ۴۲۲
  انتشارات : دیبا
  درباره کتاب : برنادت سوبیرو(به فرانسوی( Marie-Bernarde Soubiroux در ژانویه ۱۸۴۴ – ۱۲۲۳ ه.ش -در روستای لورد در جنوب فرانسه به دنیا آمد. او بزرگترین فرزند خانواده ۷ نفره و فقیر خود بود. او مدعی شد بانویی مقدس را می‌بیند و با او گفتگو می‌کند .عده‌ای به او ایمان آورده و عده‌ای دیگر او را دروغگو خواندند ولی حرف‌های برنادت که از طرف آن بانوی مقدس ( احتمالا مریم مقدس) بیان می‌کرد و به همه مردم روی زمین پیامهای خوب زیستن را ابلاغ می‌نمود. پدر او آسیاب آبی را اداره می‌کرد که در کنار یک جوی آب زلال بود که آبش سرانجام به درون رودخانه گیو (Gave) می‌ریخت. برنادت در طول زندگیش معجزات بسیاری از جمله شفای بیماران لاعلاج انجام داد و سرانجام در ۱۶ آوریل ۱۸۷۹ – بهار ۱۲۵۸هجری شمسی – در سن ۳۵ سالگی از دنیا رفت.
  ۵۵ سال بعد از مرگش از طرف کلیسا به عنوان قدیس حامی بیماران، خانواده و فقرا پذیرفته شد. پس از ۱۲۷ سال، مقامات بدن او را از کلیسایی که وی در آنجا دفن شده بود بیرون آوردند و دیدند که جنازه‌اش نپوسیده است و این محل امروزه زیارتگاه کاتولیک‌ها می‌باشد.
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  2.000 تومان
 • 0 out of 5

  آمریکا آمریکا

  نویسنده : الیا کازان
  مترجم : دکتر ساعدی - براهنی
  تعداد صفحات : ۱۸۶
  سال چاپ : ۱۳۴۳
  نوبت چاپ : ۱
  انتشارات : نیلوفر
  درباره کتاب : الیا کازان نویسنده و کارگردان ترک تبار هالیوودی، که آثاری ارزشمند همچون «اتوبوسی به نام هوس» را در کارنامه ی خود دارد، در این اثر گوشه ی دیگری از واقعیات جامعه ی آمریکا را برملا می کند. سبک واقعگرایانه ی او در این نوشته ستودنی است و کمک کرده تا بتواند نقدهایی جدی بر سبک زندگی آمریکایی وارد آورد. ترجمه ی استادانه ی اقای براهنی، متنی مناسب و درخور را در اختیار فارسی زبانان جهت اشنایی با قطب تمدن مدرن قرار داده است.
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  ارباب

  نویسنده : ماکسیم گورکی
  ترجمه : نوذری
  تعداد صفحات : ۱۱۶
  سال چاپ : ۱۳۳۵
  فونت : چاپی
  ناشر : گام
  قسمتی از کتاب : از میان در بازی که روی یک لولا قرار داشت ، بداخل اتاق کهنه ای که بطور سست بدیوار زرد یک عمارت دو طبقه چسبیده بود وارد شدم ، و راه خود را از میان کیسه های آرد بزاویه تنگی که در انجا بود، بخاری ترش و اشتها  اور شامه ام را تحریک می کرد ، ادامه دادم .ناگهان صداهایی وحشت اور صدای ضربه ها و نفس نفس هایی از حیاط شنیدم .
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  3.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  پیروزی بدون جنگ

  نویسنده : ریچارد نیکسون
  مترجم : فریدون دولتشاهی
  نوبت چاپ : ۶
  سال چاپ : ۱۳۸۹
  فونت : چاپی
  تعداد صفحات : ۳۷۳
  درباره کتاب : «۱۹۹۹ پیروزی بدون جنگ» عنوان کتابی است که در سال ۱۹۸۷ ریچارد نیکسون، رئیس جمهوری اسبق امریکا منتشر کرد. این کتاب بدون مبالغه یکی از مهمترین کتاب های سیاسی چاپ شده در قرن بیستم است، شبه مانیفستی است برای سیاست خارجی امریکا در جهان. هر کس کتاب را می خواند در می یابد که امریکا بسیاری از چیزهایی که نیکسون گفته بود را اجرا کرده است، به خصوص درباره سیاست گذاری های واشنگتن در قبال جهان عرب. لازم به یادآوری است که عبدالحلیم ابو غزاله، کسی که کتاب را به عربی ترجمه کرده و به او تقدیم کرده است، به حق گفته که «بسیار مفید است برای کسانی که سیاستگذاران کشورشان هستند این کتاب را بخوانند.»
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  پاپیون (متن کامل)

  نویسنده  :هانری شایر
  مترجم : پرویز نقیبی
  نوبت چاپ : ۵
  سال چاپ : ۲۵۳۶ شاهنشاهی
  تعداد صفحات : ۵۳۷
  فونت : چاپی
  درباره کتاب : رمان پاپیون که به شرح تلاشهای هانری شاریر که به اتهام واهی قتل دستگیر و به حبس ابد با اعمال شاقه در مستعمرات فرانسه محکوم شده است در عین مضمون جذاب و نفس گیری که دارد و خواننده را به اتمام این کتاب ۵۳۷ صفحه ای ترغیب می کند حاوی ویژگی های دیگریست که پرداخت مفصل آن در این مجال کوتاه میسر نمی شود،اما این مانع ازین نمی شود که درباره نکات برجستهء این کتاب بحث نشود. هرچند این داستان شرح زندگی مشقت بار و تلاشهای محکوم به شکست قهرمان این داستان برای فرار از زندان و رسیدن به آزادیست ولی در ورای این لحظات خشن و پرتنش ناگفته هائی از ارزشهای انسانی و بایدها و نباید ها وجود دارد که خواننده بطور غیر مستقیم به ان واقف می شود. هانری قربانی یک دسیسه شده است و بار مسئولیت قتلی را به دوش می کشد که مرتکب آن نشده است؛لذا روحی سرخورده و نا آرام دارد که نمی تواند سرنوشتی را که برای او رقم زده اند بپذیرد.
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  خانوم

  نویسنده : مسعود بهنود
  سال چاپ : ۱۳۸۶
  نوبت چاپ : ۲
  تعداد صفحات : ۶۳۷ 
  درباره کتاب : رمان تاریخی - این کتاب داستانی است درباره ی زندگی "خانوم" زنی از خاندان قاجار ، نوه مظفرالدین شاه و خواهر زاده ی محمد علی شاه. "خانوم" زنی که در کودکی توسط خاله اش با دنیایی خارج از دنیای خاله زنکی زنان آن دوره اشنا میشود .کتاب میخواند . زبان می اموزد . و هنرمند میشود سپس خاله اش را از دست میدهد و برای فرار از دست اولین دیو زندگیش یعنی پدرش همراه با کاروان محمد علی شاه به شوروی میگریزد . آواره می شود ، انقلاب مشروطه ی ایران، انقلاب بلشویکی ۱۹۱۷ ، فرار شاهان و خانواده شاهنشاهی ایران ، روسیه و مصر ، حرکت آتاتورک و به ریاست جمهوری رسیدن آن ، جنگ جهانی اول، جنگ جهانی دوم، ملی شدن صنعت نفت کشورمان به دست دکتر مصدق را به چشم می بیند .
  خانوم نوه دختری مظفرالدین شاه است و تنها فرزند پدر و مادرش . دوران کودکی او مصادف است با حوادث اواخر دوران قاجار و خلع محمد علی شاه و احمد شاه از سلطنت ایران . پدر وی یکی از خان های مستبد و عیاش است که خانوم هیچ خاطره خوشی از وی ندارد و مادرش زنی سر به راه و آرام که گر چه از شوهر و ظلم او به ستوه آمده ، زندگی را با آرامش و گذشت ادامه می دهد .خانوم در ایام کودکی تحت تأثیر خاله کوچک خود نزهت که دختری باسواد و روشنفکر است، از مسائل مملکت و محدودیتهای زنان آگاهی یافته ، نزهت را راهنمای خود قرار داده است که نامزد احمد میرزا ولیعهد هم است ، اوضاع مملکت به هم ریخته محمد علیشاه از سلطنت خلع شده و قصد فرار دارد 
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  کنیز ملکه مصر

  نویسنده : میکل پیرامو
  مترجم : ذبیح الله منصوری
  فونت : تایپی
  تعداد صفحات : ۶۹۹ صفحه
  درباره کتاب : داستان در قالب اول شخص روایت می‌شود و به طور موازی زندگی چند شخصیت را پوشش می‌دهد. شرمیون با بیان زندگی خود در جایگاه یک کنیز پرده از اسرار جالب توجه خانمش کلوئوپاترا ملکه شهیر مصر برمی‌دارد. شخصیت‌های اصلی این رمان تاریخی به ترتیب کلوئوپاترا، شرمیون، کال،آنتوان، ژولیوس سزار و بطلمیوس ۱۳ نام دارند. بعد از مرگ پادشاه نی‌زن، کلوئوپاتر مجبور به ازدواج با برادر خود می‌شود اما از آنجا که ملکه دلباخته آنتوان جوان است سعی می‌کند تا با کمک کنیز خود شرمیون، برای برادر و همسرش مشکلاتی ایجاد کند. نقطه اوج این رمان تاریخی بعد از مرگ سزار و آشفتگی سیاسی اتفاق می‌افتد.
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  محدودیت صفر هو اوپونو پونو

  نویسنده : دکتر جو وایتالی - دکتر ایهالیا کالا هولن 
  مترجم : فرهاد فروغمند
  فونت : چاپی 
  تعداد صفحات : ۱۷۴
  درباره کتاب : روش پنهان بومیان هاوایی در دستیابی به ثروت ، سلامتی ، آرامش و بسیاری امور دیگر
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  تشریح منصوری ( تشریح بدن انسان)

  نویسنده : منصور ابن محمد بن احمد شیرازی
  به کوشش : سید حسین رضوی برقعی
  سال چاپ : ۱۳۸۲ 
  نوبت چاپ : ۱
  تعداد صفحات : ۲۵۲
  فونت : چاپی ( کیفیت عالی ) 
  درباره کتاب : این کتاب جزو اولین آثار مصور کامل بدن انسان به زبان فارسی است. تصاویر تمام صفحه بوده و با استفاده از رنگهای جوهری مختلف ترسیم شده است که شامل یک مقدمه و فضولی با عنوان استخوان‌ها، اعصاب، عضلات و رگ‌ها است. یک فصل هم به اعضائی مانند قلب و مغز و نحوه ایجاد جنین مربوط می‌باشد. این کتاب در قرن دوازده قمری از روی کتاب اصلی کپی شده است و در کتابخانه دانشگاه یل آمریکا نگهداری می‌شود. نویستده این کتاب منصور ابن الیاس با نام کامل منصور ابن محمد این احمد ابن یوسف ابن الیاس یکی از پزشکان و پژوهش‌گران ایرانی اواخر قرن هشتم هجری در دوره تیموریان است. 
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  تاریخ ده هزار ساله ایران (۴جلد)

  نویسنده : عبدالعظیم رضایی
  نوبت چاپ : ۱۰
  سال چاپ : ۱۳۷۸
  انتشارات : اقبال
  درباره کتاب : کتاب تاریخ ده هزار ساله ایران در چهار جلد،به برسی تاریخ یران از ابتدا تا دوران قاجار می پردازد،در فصول اول کتاب پادشاهان اساطیری که در شاهانامه به آنها اشاره شده است مورد برسی قرار می گیرند.و سپس به سلسله های باستانی سومر و بابل و ماد اشاره می شود.و درا دامه سلسله هخامنشیان مورد برسی قرار می گیرد.در جلد دوم سلسله ساسانیان و جنگ های ایران و روم و سپس سقوط ایران به دست اعراب و تاریخ اسلام و ائمه اطهار(ع) و خلفای اموی و عباسی و نهضت های ایرانی از جمله بابک خرمدین و ابومسلم پرداخته می شود.جلد سوم نیز به خوارزم شاهیان و مغول ها و جانشینان چنگیز می پردازد.جلد چهارم نیز دوران نادر شاه افشار و کریم خان زند و برآمدن قاجار تا دوره سقوط قاجار به دست رضا شاه را برسی می کند. در مجموع کتاب اطلاعات مفیدی را از همه دوره های تاریخی ایران از پیش از هخامنشیان تا یک قرن اخیر را ارائه می کند،و برای افرادی که می خواهند بطور یکجا و یک دایره المعارف ا از همه دوره های تاریخی ایران را داشته باشند مفید است.
  جلد اول : از پیدایش آریاها تا انقراض پارتها
  جلد دوم : از ساسانیان تا انقراض آل زیار
  جلد سوم : از سلسله غزنویان تا انقراض صفویه
  جلد چهارم : از سلسله افشاریه تا انقراض قاجاریه
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  فرصت را دریابیم

  نویسنده : ریچارد نیکسون
  مترجم : حسین وفسی نژاد
  سال چاپ : ۱۳۷۱
  انتشارات : طرح نو
  تعداد صفحات : ۴۱۵
  فونت : چاپی 
  درباره کتاب : در این کتاب که آخرین کتاب نیکسون است، وی بی پرده تر از آثار دیگر خود سخن می گوید. سقوط دیکتاتوری کمونیستی در کشورهای اروپای شرقی برای او فرصتی فراهم آورده است که بدون مجامله و پرده پوشی نقشه هایی را که بسیاری از محافل آمریکایی هم عقیده با او برای سیادت بر جهان در سر می پرورند، بر زبان بیاورد. اهمیت این کتاب در این است که امروزه زمام سیاست آمریکا در دست کسانی است که روش سیاسی آنها به روش نیکسون بسیار نزدیک است و از این نظر این کتاب نوعی بیان غیر رسمی سیاست آمریکاست. بعضی از شیوه هایی که نیکسون در این کتاب به آمریکاییان برای رفتار با جمهوری های پیشین شوروی و اروپای غربی، چین و ژاپن، جهان اسلام و کشورهای عقب مانده توصیه می کند، در واقع همان سیاست هایی است که در حال حاضر در دست اجراست. در این کتاب او نه تنها بر کمونیسم، بلکه بر سوسیالیسم و لیبرالیسم می تازد و چاره مشکلات همه جوامع را در حاکمیت مطلق بازار آزاد و آزادی تجارت می داند. پیداست که در این نصایح او نفع چه گروهی را در نظر دارد؛ و منظور او بیشتر چاره جویی برای مشکلات آمریکاست تا مشکلات جهان...
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  ایران در عهد باستان

  نویسنده : دکتر محمد جواد مشکور
  انتشارات : اشرفی
  سال چاپ : ۱۳۶۳
  نوبت چاپ : ۴
  درباره کتاب : ایران در عهد باستان: در تاریخ اقوام و پادشاهان پیش از اسلام. دوران ایران باستان دوران تشکیل دولت ماد تا پایان حکومت ساسانیان و حمله عرب به ایران است. (..۶ ق.م. تا ۶۵۲ م) پیش از مهاجرت آریایی‌ها به فلات ایران، اقوامی با تمدن‌های متفاوت در ایران می‌زیستند. سرزمین کنونی ایران بخش بزرگی از یک واحد جغرافیایی بنام فلات ایران است، این واحد طبیعی با تنوع اقلیمی و زیستی خود دارای ویژگیهای بارزی است که در نتیجه آن وحدت فرهنگی ایران را سبب شده‌است، بی‌گمان تمدن بشری مرهون نبوغ و خلاقیت مردمانی بوده‌است که سالیان دراز در این سرزمین زندگی کرده‌اند و در تعامل با جغرافیا و نظام طبیعی حاکم بر آن و در جریان روزگار، تاریخ فرهنگی و تمدن خود را آفریده‌اند. سلسله های پادشاهان ایران در پیش از اسلام: ایلامیان - مادها - هخامنشیان - سلوکیان - اشکانیان - ساسانی
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  فراموشخانه و فراماسونری در ایران ۳ جلدی

  نویسنده : اسماعیل رائین
  سال چاپ : ۱۳۵۷
  نوبت چاپ : ۲
  انتشارات : امیر کبیر
  تعداد جلد : ۳ جلدی
  فونت : چاپی با کیفیت
  درباره کتاب : فراموشخانه و فراماسونری در ایران کتابی است از دهه هزار و سیصد و چهل خورشیدی، نوشته مورخ، اسماعیل رائین در سه جلد که ابتدا در ایتالیا و سپس در ایران به چاپ رسید. در این کتاب تاریخ سازمان‌های سری فراماسونری در ایران و نام چند صد عضو ایرانی این سازمان‌ها آورده شده است. در این کتاب دهها کلیشه از مدرک عضویت، سوگندنامه، دعوتنامه به مجالس و تصاویر ایرانیان فراماسون ملبس به جامهٔ فراماسون‌ها آورده شده است.
  این کتاب بکمک ساواک تهیه شد. اسدالله علم به نصیری دستور داد که مدارک تهیه و در اختیار رائین گذاشته شود. سه جلد کتاب اسماییل رائین حاوی اطلاعات مفیدی در مورد فراماسونری در ایران است.جلد اول کتاب شامل مقدمه ای بر فراماسونری و پیشینه آن است٬جلد دوم به ساختار لژ‌های فراماسونری و تاریخچه آن‌ها در ایران می‌پردازد و در جلد سوم طور اختصار لژ‌های ایران را واکاوی می‌کند.
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  ایران باستان (آریائیها و مادها)

  نویسنده : دکتر اردشیر خدادادیان
  نوبت چاپ : ۱
  سال چاپ : ۱۳۷۶
  ناشر : اصالت
  قسمتی از کتاب :در این بخش آریاییها را پیش از ورود به فلات ایران ، سرزمین یا موطن اولیه آنها ، علل و انگیزه مهاجرت انها ، چگونگی صورت گرفتن این مهاجرت و مسیرهای مهاجرت انان و نژادشان مورد بحث قرار خواهیم داد . مفهوم وازه اریا به صورتهای گوناگونی روایت و تعبیر شده است ، معنای اصیل ، نجیب ، مهمان نواز و ازاده نمونه هایی ازان میباشند . 
  آریایی عنوان کاربردی علمی - تاریخی است . که مورخین ، زبان شناسان ، قوم شناسان و نژاد شناسان برای مردمانی به کار میبرند که به هند و ایران مهاجرت کرده اند . به دنبال این اطلاق اقوام خویشاوند با انها را چون یونانیان، رومیان ، سلاوها ، ژرمن ها ، کلت ها ( سلت ها ) زیر عنوان هند و ژرمن ها برای پژوهشگران و دانشمندان  آشنا هستند . 
  4.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  دو قرن سکوت

  نویسنده : دکتر عبدالحسین زرین کوب
  نوبت چاپ : ۲
  سال چاپ : ۱۳۳۶
  تعداد صفحات : ۳۲۱
  ناشر : امیر کبیر
  کیفیت عالی 
  فرمت پی دی اف
  قسمتی از کتاب : «نبردی که ایرانیان در طی این دو قرن با مهاجمان عرب کردند همه در تاریکی خشم و تعصب نبود. در روشنی دانش و خرد نیز این نبرد دوام داشت و بازار مشاجرات و گفتگوهای دینی و فلسفی گرم بود…طی دو سده نخستین بسیاری از ایرانیان، از ابتدا دین اسلام را با شور و شوق پذیرا شدند، زیرا دین تازه را از آیین دیرین نیاکان خویش برتر می‌یافتند و ثنویت زرتشتی را در برابر توحید اسلام، شرک و کفر می‌شناختند. با این همه در عین حال که دین اعراب را پذیرفتند، آنان را تحت نفوذ و تأثیر فرهنگ و تربیت خویش گرفتند و به تمدن و فرهنگ خویش برآوردند… اما گروهی دیگر از ایرانیان، از دین عرب هم روی برتافتند و آن را تنها از این رو، که چیزی ناآشنا و تازه و ناشناس بود نپذیرفتند. بهتر دیدند که دل از یار و دیار برکنند و در گوشه و کنار جهان آواره باشند و دین تازه را که برایشان ناشناس و نامأنوس بود نپذیرند. حتی سرانجام پس از سال‌ها دربه دری در کوه و بیابان، رنج هجران بر دل نهادند و به سند و سنجان رفتند تا دینی را که از نیاکان آموخته بودند و بدان سخت دل بسته بودند ترک نکنند و از دست ندهند. اگر هم طاقت درد و رنج دربه دری و هجران را نداشتند، رنج تحقیر و آزار مسلمانان را احتمال کردند و ماندند و جزیه پرداختند و از کیش نیاکان خویش دست برنداشتند. برخی دیگر، هم از اول با آیین مسلمانی به مخالفت و ستیزه برخاستند، گویی گرویدن به این دینی را که عرب آورده بود اهانتی و ناسزایی در حق خویش تلقی می‌کردند. از این رو اگر نیز در ظاهر خود را مسلمان فرا می‌نمودند، در نهان از عرب و آیین او به شدت بی زار بودند و هر جا نیز فرصتی و مجالی دست می‌داد سر به شورش برمی‌آوردند و عربان و مسلمانان را از دم تیغ می‌گذرانیدند. … زنادقه و آزاداندیشان که در اوایل عهد عباسی عدهٔ زیادی از آن‌ها در بغداد و شهرهای دیگر وجود داشت از این گروه بودند. به هر حال وجود این فرقه‌ها و آرای مختلف، بازار بحثها و جدلهای مذهبی را بین اعراب و ایرانیان گرم می‌داشت و نبردی سخت را در روشنی عقل و دانش سبب می‌شد که بسی دوام یافت و نتایج مهم داشت.»
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  خلاصه ادیان در تاریخ دینهای بزرگ

  نویسنده : محمدجواد مشکور
  نوبت چاپ : ۶
  سال چاپ : ۱۳۷۷
  تعداد صفحات : ۴۸۸
  انتشارات : شرق
  فهرست کتاب :
  فصل اول : در تعریفات و اصطلاخات دینی
  فصل دوم : دینهای اغازین
  فصل سوم : دینهای چین و ژاپن
  فصل چهارم : دینهای هندی
  فصل پنجم : دین مزدیسنی یا زردشتی
  فصل ششم : دین یهود
  فصل هفتم : دین مسیح
  ....
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  باستان شناسی ایران باستان

  نویسنده : لوئی واندنبرگ
  مترجم : عیسی بهنام
  سال چاپ : ۱۳۴۸
  نوبت چاپ : ۱
  تعداد صفحات : ۴۷۵
  انتشارات : دانشگاه تهران
  فونت :  چاپی

  قسمتی از کتاب : کشور ایلامی ها وجود تمدنی را ظاهر ساخته است که خصوصیات مشخصی داشته ، و از ابتدا از یک سو تحت تاثیر تمدن همسایگان غربی ، و از سوی دیگر زیر نفوذ عادات و رسوم مردم کوهستانی که در مشرق آن است قرار گرفته است . 

  بنابراین کاوشهای باستان شناسی در ایران ، بصورت جدی ، فقط از تاریخ ۱۹۳۱ ، با هیئت فرانسوی در تپه گیان ، و هیئت آمریکایی در تپه حصار ؛ . در تورنگ تپه شروع شد و همت و پشتکار چند هیئت علمی باستان شناسی ، که تعدادشان بسیار کمتر از تعداد هیئت هایی بود که در زمان بین دو حنگ در بین النهرین کار می کردند ، موجب شد ، که در مدت یک ربع قرن ، وسایلی بوجود آید ، که واندنبرگ در کتاب خود شرح انرا داده است ، بدون اینکه سعی کند آنرا تجزیه و تحلیل کند . 

  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  هیپنوتیزم عملی (مجموع نظریات علمای هیپنوتیزم)

  نویسنده : محمد حسین مدرس نهاوندی
  ناشر : بنگاه مطبوعاتی صفیعلیشاه
  تعداد صفحات : ۱۱۲
  چاپی
  قسمتی از کتاب : با وضغیت فعلی اگر کسی متقاعد نشود که همه کس می توانند عجایب علم هیپنوتیزم بهره مند شوند از جهالت اوست . نه اینکه از راه دلیل نمی تواند خود را متقاعد نماید یعنی از سخت باوری او نیست . دکتر لیه نبژن می گوید : در اثر اموختن میتوان دستورات کامل هیپنوتیزم عملی را که به این کتاب داده ایم فهمید زیرا ایمان نزدیک به یقین که در فهم آثار آن حاصل میشود کلمه چرا را برای مطالعه کننده بدل به چگونه یافتم می کند . 
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت وجود هر گونه اعتراض از سوی ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  منشاء انواع

  نویسنده : چارلز داروین

  مترجم : دکتر نورالدین فرهیخته

  انتشارات : ناشرین

  تعداد صفحات : 722 

  درباره کتاب : چارلز داروین به سال ۱۸۰۹ در انگلیس متولد شد. در سال ۱۸۸۲همان جا در گذشت.حاصل هفتاد و دو سال زندگی پربار او انقلابی عظیم نه تنها در دانش تکامل بلکه در کلیه‌ی بینش‌های بشری است. طوفانی که او با انتشار کتاب منشا انواع برانگیخت هنوز پس از غریب ۱۲سال فروکش نکرده است. خود به عظمت کارش آگاهی داشت. به همین دلیل در سپتامبر ۱۸۷۱ خطاب به دوست و هم‌رزمش این چنین نوشت: «هاکسلی عزیزم نبرد بسیار طولانی است حتی پس از مرگ من و تو نیز سالیان دراز ادامه خواهد یافت»
  رعایت توصیه‌های زیر ما را در فهم بهتر کتاب منشا انواع یاری خواهد کرد:
  • تهی کردن ذهن از هر پیش داوری قبل از خواندن کتاب
  • آرام و دقیق خواندن کتاب
  • برداشتن یادداشت از بخش‌ها یا مطالبی که مهم و جالب به‌نظر می‌رسد
  • دوباره خواندن کتاب و مقایسه با برداشت‌های ذهنی
  • مقایسه کردن تجربیات شخصی خواننده از پدیده‌های طبیعی با آنچه داروین بیان می‌کند.
  5.000 تومان
 • 0 out of 5

  ِDestination Delf A1

  تعداد صفحات : ۶۴ صفحه 

  فرمت : PDF 

  راهنمای آموزگاران و دانش آموختگان زبان فرانسه برای آمادگی آزمون DELF  سطح A1 .

  5.000 تومان
 • 0 out of 5

  ژورنال 500 مدل طراحی ناخن

  این کتاب در سایت امازون به فروش میرسد . دارای 500 مدل طراحی ناخن متنوع می باشد که توسط یکی از طراحان و عکاسان مد و زیبایی چاپ شده است . قیمت دست دوم این کتاب در سایت آمازون 7 دلار میباشد و قیمت نو آن 24 دلار است . که شما میتواندی آنرا به راحتی و با قیمتی بسیار مناسب تر دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

  10.000 تومان
 • 0 out of 5

  دختر كشيش

  نويسنده : جورج اورول

  مترجم : مهدي افشار

  انتشارات : ارژنگ 1369

  نوبت چاپ : 4  سروش انديشه

  تعداد صفحات : 424 

  درباره کتاب :  دورتی تنها دختر کشیشی در یکی از شهرهای کوچک انگلستان است که زندگی مذهبی خشک و کسالت باری را می گذراند . او وظایف زیادی در کلیسا و خانه به عهده دارد ، پدر سخت گیری داشته و تمایلی به ازدواج نیز ندارد . روزی به طور ناگهانی حافظه اش را از دست می دهد و خود را در لندن می یابد و وقتی بعد از یک ماه حافظه اش باز می گردد به قدری شایعات مختلف در مورد او ساخته شده که پدرش او را در خانه نمی پذیرد و دورتی وارد زندگی جدیدی می شود .
  5.000 تومان