• 0 out of 5

  پیروزی بدون جنگ

  نویسنده : ریچارد نیکسون
  مترجم : فریدون دولتشاهی
  نوبت چاپ : ۶
  سال چاپ : ۱۳۸۹
  فونت : چاپی
  تعداد صفحات : ۳۷۳
  درباره کتاب : «۱۹۹۹ پیروزی بدون جنگ» عنوان کتابی است که در سال ۱۹۸۷ ریچارد نیکسون، رئیس جمهوری اسبق امریکا منتشر کرد. این کتاب بدون مبالغه یکی از مهمترین کتاب های سیاسی چاپ شده در قرن بیستم است، شبه مانیفستی است برای سیاست خارجی امریکا در جهان. هر کس کتاب را می خواند در می یابد که امریکا بسیاری از چیزهایی که نیکسون گفته بود را اجرا کرده است، به خصوص درباره سیاست گذاری های واشنگتن در قبال جهان عرب. لازم به یادآوری است که عبدالحلیم ابو غزاله، کسی که کتاب را به عربی ترجمه کرده و به او تقدیم کرده است، به حق گفته که «بسیار مفید است برای کسانی که سیاستگذاران کشورشان هستند این کتاب را بخوانند.»
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  پاپیون (متن کامل)

  نویسنده  :هانری شایر
  مترجم : پرویز نقیبی
  نوبت چاپ : ۵
  سال چاپ : ۲۵۳۶ شاهنشاهی
  تعداد صفحات : ۵۳۷
  فونت : چاپی
  درباره کتاب : رمان پاپیون که به شرح تلاشهای هانری شاریر که به اتهام واهی قتل دستگیر و به حبس ابد با اعمال شاقه در مستعمرات فرانسه محکوم شده است در عین مضمون جذاب و نفس گیری که دارد و خواننده را به اتمام این کتاب ۵۳۷ صفحه ای ترغیب می کند حاوی ویژگی های دیگریست که پرداخت مفصل آن در این مجال کوتاه میسر نمی شود،اما این مانع ازین نمی شود که درباره نکات برجستهء این کتاب بحث نشود. هرچند این داستان شرح زندگی مشقت بار و تلاشهای محکوم به شکست قهرمان این داستان برای فرار از زندان و رسیدن به آزادیست ولی در ورای این لحظات خشن و پرتنش ناگفته هائی از ارزشهای انسانی و بایدها و نباید ها وجود دارد که خواننده بطور غیر مستقیم به ان واقف می شود. هانری قربانی یک دسیسه شده است و بار مسئولیت قتلی را به دوش می کشد که مرتکب آن نشده است؛لذا روحی سرخورده و نا آرام دارد که نمی تواند سرنوشتی را که برای او رقم زده اند بپذیرد.
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  خانوم

  نویسنده : مسعود بهنود
  سال چاپ : ۱۳۸۶
  نوبت چاپ : ۲
  تعداد صفحات : ۶۳۷ 
  درباره کتاب : رمان تاریخی - این کتاب داستانی است درباره ی زندگی "خانوم" زنی از خاندان قاجار ، نوه مظفرالدین شاه و خواهر زاده ی محمد علی شاه. "خانوم" زنی که در کودکی توسط خاله اش با دنیایی خارج از دنیای خاله زنکی زنان آن دوره اشنا میشود .کتاب میخواند . زبان می اموزد . و هنرمند میشود سپس خاله اش را از دست میدهد و برای فرار از دست اولین دیو زندگیش یعنی پدرش همراه با کاروان محمد علی شاه به شوروی میگریزد . آواره می شود ، انقلاب مشروطه ی ایران، انقلاب بلشویکی ۱۹۱۷ ، فرار شاهان و خانواده شاهنشاهی ایران ، روسیه و مصر ، حرکت آتاتورک و به ریاست جمهوری رسیدن آن ، جنگ جهانی اول، جنگ جهانی دوم، ملی شدن صنعت نفت کشورمان به دست دکتر مصدق را به چشم می بیند .
  خانوم نوه دختری مظفرالدین شاه است و تنها فرزند پدر و مادرش . دوران کودکی او مصادف است با حوادث اواخر دوران قاجار و خلع محمد علی شاه و احمد شاه از سلطنت ایران . پدر وی یکی از خان های مستبد و عیاش است که خانوم هیچ خاطره خوشی از وی ندارد و مادرش زنی سر به راه و آرام که گر چه از شوهر و ظلم او به ستوه آمده ، زندگی را با آرامش و گذشت ادامه می دهد .خانوم در ایام کودکی تحت تأثیر خاله کوچک خود نزهت که دختری باسواد و روشنفکر است، از مسائل مملکت و محدودیتهای زنان آگاهی یافته ، نزهت را راهنمای خود قرار داده است که نامزد احمد میرزا ولیعهد هم است ، اوضاع مملکت به هم ریخته محمد علیشاه از سلطنت خلع شده و قصد فرار دارد 
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  کنیز ملکه مصر

  نویسنده : میکل پیرامو
  مترجم : ذبیح الله منصوری
  فونت : تایپی
  تعداد صفحات : ۶۹۹ صفحه
  درباره کتاب : داستان در قالب اول شخص روایت می‌شود و به طور موازی زندگی چند شخصیت را پوشش می‌دهد. شرمیون با بیان زندگی خود در جایگاه یک کنیز پرده از اسرار جالب توجه خانمش کلوئوپاترا ملکه شهیر مصر برمی‌دارد. شخصیت‌های اصلی این رمان تاریخی به ترتیب کلوئوپاترا، شرمیون، کال،آنتوان، ژولیوس سزار و بطلمیوس ۱۳ نام دارند. بعد از مرگ پادشاه نی‌زن، کلوئوپاتر مجبور به ازدواج با برادر خود می‌شود اما از آنجا که ملکه دلباخته آنتوان جوان است سعی می‌کند تا با کمک کنیز خود شرمیون، برای برادر و همسرش مشکلاتی ایجاد کند. نقطه اوج این رمان تاریخی بعد از مرگ سزار و آشفتگی سیاسی اتفاق می‌افتد.
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  محدودیت صفر هو اوپونو پونو

  نویسنده : دکتر جو وایتالی - دکتر ایهالیا کالا هولن 
  مترجم : فرهاد فروغمند
  فونت : چاپی 
  تعداد صفحات : ۱۷۴
  درباره کتاب : روش پنهان بومیان هاوایی در دستیابی به ثروت ، سلامتی ، آرامش و بسیاری امور دیگر
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  تشریح منصوری ( تشریح بدن انسان)

  نویسنده : منصور ابن محمد بن احمد شیرازی
  به کوشش : سید حسین رضوی برقعی
  سال چاپ : ۱۳۸۲ 
  نوبت چاپ : ۱
  تعداد صفحات : ۲۵۲
  فونت : چاپی ( کیفیت عالی ) 
  درباره کتاب : این کتاب جزو اولین آثار مصور کامل بدن انسان به زبان فارسی است. تصاویر تمام صفحه بوده و با استفاده از رنگهای جوهری مختلف ترسیم شده است که شامل یک مقدمه و فضولی با عنوان استخوان‌ها، اعصاب، عضلات و رگ‌ها است. یک فصل هم به اعضائی مانند قلب و مغز و نحوه ایجاد جنین مربوط می‌باشد. این کتاب در قرن دوازده قمری از روی کتاب اصلی کپی شده است و در کتابخانه دانشگاه یل آمریکا نگهداری می‌شود. نویستده این کتاب منصور ابن الیاس با نام کامل منصور ابن محمد این احمد ابن یوسف ابن الیاس یکی از پزشکان و پژوهش‌گران ایرانی اواخر قرن هشتم هجری در دوره تیموریان است. 
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  تاریخ ده هزار ساله ایران (۴جلد)

  نویسنده : عبدالعظیم رضایی
  نوبت چاپ : ۱۰
  سال چاپ : ۱۳۷۸
  انتشارات : اقبال
  درباره کتاب : کتاب تاریخ ده هزار ساله ایران در چهار جلد،به برسی تاریخ یران از ابتدا تا دوران قاجار می پردازد،در فصول اول کتاب پادشاهان اساطیری که در شاهانامه به آنها اشاره شده است مورد برسی قرار می گیرند.و سپس به سلسله های باستانی سومر و بابل و ماد اشاره می شود.و درا دامه سلسله هخامنشیان مورد برسی قرار می گیرد.در جلد دوم سلسله ساسانیان و جنگ های ایران و روم و سپس سقوط ایران به دست اعراب و تاریخ اسلام و ائمه اطهار(ع) و خلفای اموی و عباسی و نهضت های ایرانی از جمله بابک خرمدین و ابومسلم پرداخته می شود.جلد سوم نیز به خوارزم شاهیان و مغول ها و جانشینان چنگیز می پردازد.جلد چهارم نیز دوران نادر شاه افشار و کریم خان زند و برآمدن قاجار تا دوره سقوط قاجار به دست رضا شاه را برسی می کند. در مجموع کتاب اطلاعات مفیدی را از همه دوره های تاریخی ایران از پیش از هخامنشیان تا یک قرن اخیر را ارائه می کند،و برای افرادی که می خواهند بطور یکجا و یک دایره المعارف ا از همه دوره های تاریخی ایران را داشته باشند مفید است.
  جلد اول : از پیدایش آریاها تا انقراض پارتها
  جلد دوم : از ساسانیان تا انقراض آل زیار
  جلد سوم : از سلسله غزنویان تا انقراض صفویه
  جلد چهارم : از سلسله افشاریه تا انقراض قاجاریه
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  فرصت را دریابیم

  نویسنده : ریچارد نیکسون
  مترجم : حسین وفسی نژاد
  سال چاپ : ۱۳۷۱
  انتشارات : طرح نو
  تعداد صفحات : ۴۱۵
  فونت : چاپی 
  درباره کتاب : در این کتاب که آخرین کتاب نیکسون است، وی بی پرده تر از آثار دیگر خود سخن می گوید. سقوط دیکتاتوری کمونیستی در کشورهای اروپای شرقی برای او فرصتی فراهم آورده است که بدون مجامله و پرده پوشی نقشه هایی را که بسیاری از محافل آمریکایی هم عقیده با او برای سیادت بر جهان در سر می پرورند، بر زبان بیاورد. اهمیت این کتاب در این است که امروزه زمام سیاست آمریکا در دست کسانی است که روش سیاسی آنها به روش نیکسون بسیار نزدیک است و از این نظر این کتاب نوعی بیان غیر رسمی سیاست آمریکاست. بعضی از شیوه هایی که نیکسون در این کتاب به آمریکاییان برای رفتار با جمهوری های پیشین شوروی و اروپای غربی، چین و ژاپن، جهان اسلام و کشورهای عقب مانده توصیه می کند، در واقع همان سیاست هایی است که در حال حاضر در دست اجراست. در این کتاب او نه تنها بر کمونیسم، بلکه بر سوسیالیسم و لیبرالیسم می تازد و چاره مشکلات همه جوامع را در حاکمیت مطلق بازار آزاد و آزادی تجارت می داند. پیداست که در این نصایح او نفع چه گروهی را در نظر دارد؛ و منظور او بیشتر چاره جویی برای مشکلات آمریکاست تا مشکلات جهان...
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  ایران در عهد باستان

  نویسنده : دکتر محمد جواد مشکور
  انتشارات : اشرفی
  سال چاپ : ۱۳۶۳
  نوبت چاپ : ۴
  درباره کتاب : ایران در عهد باستان: در تاریخ اقوام و پادشاهان پیش از اسلام. دوران ایران باستان دوران تشکیل دولت ماد تا پایان حکومت ساسانیان و حمله عرب به ایران است. (..۶ ق.م. تا ۶۵۲ م) پیش از مهاجرت آریایی‌ها به فلات ایران، اقوامی با تمدن‌های متفاوت در ایران می‌زیستند. سرزمین کنونی ایران بخش بزرگی از یک واحد جغرافیایی بنام فلات ایران است، این واحد طبیعی با تنوع اقلیمی و زیستی خود دارای ویژگیهای بارزی است که در نتیجه آن وحدت فرهنگی ایران را سبب شده‌است، بی‌گمان تمدن بشری مرهون نبوغ و خلاقیت مردمانی بوده‌است که سالیان دراز در این سرزمین زندگی کرده‌اند و در تعامل با جغرافیا و نظام طبیعی حاکم بر آن و در جریان روزگار، تاریخ فرهنگی و تمدن خود را آفریده‌اند. سلسله های پادشاهان ایران در پیش از اسلام: ایلامیان - مادها - هخامنشیان - سلوکیان - اشکانیان - ساسانی
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  فراموشخانه و فراماسونری در ایران ۳ جلدی

  نویسنده : اسماعیل رائین
  سال چاپ : ۱۳۵۷
  نوبت چاپ : ۲
  انتشارات : امیر کبیر
  تعداد جلد : ۳ جلدی
  فونت : چاپی با کیفیت
  درباره کتاب : فراموشخانه و فراماسونری در ایران کتابی است از دهه هزار و سیصد و چهل خورشیدی، نوشته مورخ، اسماعیل رائین در سه جلد که ابتدا در ایتالیا و سپس در ایران به چاپ رسید. در این کتاب تاریخ سازمان‌های سری فراماسونری در ایران و نام چند صد عضو ایرانی این سازمان‌ها آورده شده است. در این کتاب دهها کلیشه از مدرک عضویت، سوگندنامه، دعوتنامه به مجالس و تصاویر ایرانیان فراماسون ملبس به جامهٔ فراماسون‌ها آورده شده است.
  این کتاب بکمک ساواک تهیه شد. اسدالله علم به نصیری دستور داد که مدارک تهیه و در اختیار رائین گذاشته شود. سه جلد کتاب اسماییل رائین حاوی اطلاعات مفیدی در مورد فراماسونری در ایران است.جلد اول کتاب شامل مقدمه ای بر فراماسونری و پیشینه آن است٬جلد دوم به ساختار لژ‌های فراماسونری و تاریخچه آن‌ها در ایران می‌پردازد و در جلد سوم طور اختصار لژ‌های ایران را واکاوی می‌کند.
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  ایران باستان (آریائیها و مادها)

  نویسنده : دکتر اردشیر خدادادیان
  نوبت چاپ : ۱
  سال چاپ : ۱۳۷۶
  ناشر : اصالت
  قسمتی از کتاب :در این بخش آریاییها را پیش از ورود به فلات ایران ، سرزمین یا موطن اولیه آنها ، علل و انگیزه مهاجرت انها ، چگونگی صورت گرفتن این مهاجرت و مسیرهای مهاجرت انان و نژادشان مورد بحث قرار خواهیم داد . مفهوم وازه اریا به صورتهای گوناگونی روایت و تعبیر شده است ، معنای اصیل ، نجیب ، مهمان نواز و ازاده نمونه هایی ازان میباشند . 
  آریایی عنوان کاربردی علمی - تاریخی است . که مورخین ، زبان شناسان ، قوم شناسان و نژاد شناسان برای مردمانی به کار میبرند که به هند و ایران مهاجرت کرده اند . به دنبال این اطلاق اقوام خویشاوند با انها را چون یونانیان، رومیان ، سلاوها ، ژرمن ها ، کلت ها ( سلت ها ) زیر عنوان هند و ژرمن ها برای پژوهشگران و دانشمندان  آشنا هستند . 
  4.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  دو قرن سکوت

  نویسنده : دکتر عبدالحسین زرین کوب
  نوبت چاپ : ۲
  سال چاپ : ۱۳۳۶
  تعداد صفحات : ۳۲۱
  ناشر : امیر کبیر
  کیفیت عالی 
  فرمت پی دی اف
  قسمتی از کتاب : «نبردی که ایرانیان در طی این دو قرن با مهاجمان عرب کردند همه در تاریکی خشم و تعصب نبود. در روشنی دانش و خرد نیز این نبرد دوام داشت و بازار مشاجرات و گفتگوهای دینی و فلسفی گرم بود…طی دو سده نخستین بسیاری از ایرانیان، از ابتدا دین اسلام را با شور و شوق پذیرا شدند، زیرا دین تازه را از آیین دیرین نیاکان خویش برتر می‌یافتند و ثنویت زرتشتی را در برابر توحید اسلام، شرک و کفر می‌شناختند. با این همه در عین حال که دین اعراب را پذیرفتند، آنان را تحت نفوذ و تأثیر فرهنگ و تربیت خویش گرفتند و به تمدن و فرهنگ خویش برآوردند… اما گروهی دیگر از ایرانیان، از دین عرب هم روی برتافتند و آن را تنها از این رو، که چیزی ناآشنا و تازه و ناشناس بود نپذیرفتند. بهتر دیدند که دل از یار و دیار برکنند و در گوشه و کنار جهان آواره باشند و دین تازه را که برایشان ناشناس و نامأنوس بود نپذیرند. حتی سرانجام پس از سال‌ها دربه دری در کوه و بیابان، رنج هجران بر دل نهادند و به سند و سنجان رفتند تا دینی را که از نیاکان آموخته بودند و بدان سخت دل بسته بودند ترک نکنند و از دست ندهند. اگر هم طاقت درد و رنج دربه دری و هجران را نداشتند، رنج تحقیر و آزار مسلمانان را احتمال کردند و ماندند و جزیه پرداختند و از کیش نیاکان خویش دست برنداشتند. برخی دیگر، هم از اول با آیین مسلمانی به مخالفت و ستیزه برخاستند، گویی گرویدن به این دینی را که عرب آورده بود اهانتی و ناسزایی در حق خویش تلقی می‌کردند. از این رو اگر نیز در ظاهر خود را مسلمان فرا می‌نمودند، در نهان از عرب و آیین او به شدت بی زار بودند و هر جا نیز فرصتی و مجالی دست می‌داد سر به شورش برمی‌آوردند و عربان و مسلمانان را از دم تیغ می‌گذرانیدند. … زنادقه و آزاداندیشان که در اوایل عهد عباسی عدهٔ زیادی از آن‌ها در بغداد و شهرهای دیگر وجود داشت از این گروه بودند. به هر حال وجود این فرقه‌ها و آرای مختلف، بازار بحثها و جدلهای مذهبی را بین اعراب و ایرانیان گرم می‌داشت و نبردی سخت را در روشنی عقل و دانش سبب می‌شد که بسی دوام یافت و نتایج مهم داشت.»
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  خلاصه ادیان در تاریخ دینهای بزرگ

  نویسنده : محمدجواد مشکور
  نوبت چاپ : ۶
  سال چاپ : ۱۳۷۷
  تعداد صفحات : ۴۸۸
  انتشارات : شرق
  فهرست کتاب :
  فصل اول : در تعریفات و اصطلاخات دینی
  فصل دوم : دینهای اغازین
  فصل سوم : دینهای چین و ژاپن
  فصل چهارم : دینهای هندی
  فصل پنجم : دین مزدیسنی یا زردشتی
  فصل ششم : دین یهود
  فصل هفتم : دین مسیح
  ....
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت اعتراض ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  باستان شناسی ایران باستان

  نویسنده : لوئی واندنبرگ
  مترجم : عیسی بهنام
  سال چاپ : ۱۳۴۸
  نوبت چاپ : ۱
  تعداد صفحات : ۴۷۵
  انتشارات : دانشگاه تهران
  فونت :  چاپی

  قسمتی از کتاب : کشور ایلامی ها وجود تمدنی را ظاهر ساخته است که خصوصیات مشخصی داشته ، و از ابتدا از یک سو تحت تاثیر تمدن همسایگان غربی ، و از سوی دیگر زیر نفوذ عادات و رسوم مردم کوهستانی که در مشرق آن است قرار گرفته است . 

  بنابراین کاوشهای باستان شناسی در ایران ، بصورت جدی ، فقط از تاریخ ۱۹۳۱ ، با هیئت فرانسوی در تپه گیان ، و هیئت آمریکایی در تپه حصار ؛ . در تورنگ تپه شروع شد و همت و پشتکار چند هیئت علمی باستان شناسی ، که تعدادشان بسیار کمتر از تعداد هیئت هایی بود که در زمان بین دو حنگ در بین النهرین کار می کردند ، موجب شد ، که در مدت یک ربع قرن ، وسایلی بوجود آید ، که واندنبرگ در کتاب خود شرح انرا داده است ، بدون اینکه سعی کند آنرا تجزیه و تحلیل کند . 

  5.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  هیپنوتیزم عملی (مجموع نظریات علمای هیپنوتیزم)

  نویسنده : محمد حسین مدرس نهاوندی
  ناشر : بنگاه مطبوعاتی صفیعلیشاه
  تعداد صفحات : ۱۱۲
  چاپی
  قسمتی از کتاب : با وضغیت فعلی اگر کسی متقاعد نشود که همه کس می توانند عجایب علم هیپنوتیزم بهره مند شوند از جهالت اوست . نه اینکه از راه دلیل نمی تواند خود را متقاعد نماید یعنی از سخت باوری او نیست . دکتر لیه نبژن می گوید : در اثر اموختن میتوان دستورات کامل هیپنوتیزم عملی را که به این کتاب داده ایم فهمید زیرا ایمان نزدیک به یقین که در فهم آثار آن حاصل میشود کلمه چرا را برای مطالعه کننده بدل به چگونه یافتم می کند . 
  کتابهای الکترونیکی که در سایت قرار میگیرند . در صورت وجود هر گونه اعتراض از سوی ناشر و یا نویسنده جهت رعایت حقوق آنها از سایت حذف خواهند شد .
  2.000 تومان تومان
 • 0 out of 5

  منشاء انواع

  نویسنده : چارلز داروین

  مترجم : دکتر نورالدین فرهیخته

  انتشارات : ناشرین

  تعداد صفحات : 722 

  درباره کتاب : چارلز داروین به سال ۱۸۰۹ در انگلیس متولد شد. در سال ۱۸۸۲همان جا در گذشت.حاصل هفتاد و دو سال زندگی پربار او انقلابی عظیم نه تنها در دانش تکامل بلکه در کلیه‌ی بینش‌های بشری است. طوفانی که او با انتشار کتاب منشا انواع برانگیخت هنوز پس از غریب ۱۲سال فروکش نکرده است. خود به عظمت کارش آگاهی داشت. به همین دلیل در سپتامبر ۱۸۷۱ خطاب به دوست و هم‌رزمش این چنین نوشت: «هاکسلی عزیزم نبرد بسیار طولانی است حتی پس از مرگ من و تو نیز سالیان دراز ادامه خواهد یافت»
  رعایت توصیه‌های زیر ما را در فهم بهتر کتاب منشا انواع یاری خواهد کرد:
  • تهی کردن ذهن از هر پیش داوری قبل از خواندن کتاب
  • آرام و دقیق خواندن کتاب
  • برداشتن یادداشت از بخش‌ها یا مطالبی که مهم و جالب به‌نظر می‌رسد
  • دوباره خواندن کتاب و مقایسه با برداشت‌های ذهنی
  • مقایسه کردن تجربیات شخصی خواننده از پدیده‌های طبیعی با آنچه داروین بیان می‌کند.
  5.000 تومان
 • 0 out of 5

  ِDestination Delf A1

  تعداد صفحات : ۶۴ صفحه 

  فرمت : PDF 

  راهنمای آموزگاران و دانش آموختگان زبان فرانسه برای آمادگی آزمون DELF  سطح A1 .

  5.000 تومان
 • 0 out of 5

  ژورنال 500 مدل طراحی ناخن

  این کتاب در سایت امازون به فروش میرسد . دارای 500 مدل طراحی ناخن متنوع می باشد که توسط یکی از طراحان و عکاسان مد و زیبایی چاپ شده است . قیمت دست دوم این کتاب در سایت آمازون 7 دلار میباشد و قیمت نو آن 24 دلار است . که شما میتواندی آنرا به راحتی و با قیمتی بسیار مناسب تر دانلود کرده و مورد استفاده قرار دهید.

  10.000 تومان
 • 0 out of 5

  دختر كشيش

  نويسنده : جورج اورول

  مترجم : مهدي افشار

  انتشارات : ارژنگ 1369

  نوبت چاپ : 4  سروش انديشه

  تعداد صفحات : 424 

  درباره کتاب :  دورتی تنها دختر کشیشی در یکی از شهرهای کوچک انگلستان است که زندگی مذهبی خشک و کسالت باری را می گذراند . او وظایف زیادی در کلیسا و خانه به عهده دارد ، پدر سخت گیری داشته و تمایلی به ازدواج نیز ندارد . روزی به طور ناگهانی حافظه اش را از دست می دهد و خود را در لندن می یابد و وقتی بعد از یک ماه حافظه اش باز می گردد به قدری شایعات مختلف در مورد او ساخته شده که پدرش او را در خانه نمی پذیرد و دورتی وارد زندگی جدیدی می شود .
  5.000 تومان