سنگفرش هر خيابان از طلاست 16

سنگفرش هر خيابان از طلاست 16

مشكل دوم اين بود كه من هنوز با حجم فراواني از كاغذ بازي اداري روبرو بودم . فكر كردم شايد بتوان مقدار آنرا به نصف تقليل داد ، اينكار هم خوشبختانه آسان تر از آن شد كه فكر مي كردم . تنوع اسنادي كه به بانك تحويل مي داديم زياد نبود ، و فقط ارقام خاص و محدودي در انها متغيير بود . تقريبا قسمتهاي ديگر آنها شبيه هم بودند ، نام شركت ، مهرهاي مورد نظر آدرس تاريخ و غيره . بنابراين هر وقت كه من وقت اضافي پيدا مي كردم ، سعي مي كردم در حد امكان پيشاپيش ، جاهاي خالي تكراري و ساده را پر كنم . سپس تنها كاري كه بقيه كارمندان شركت در حوزه مسئوليت خودشان بايد انجام مي دادند پر كردن آمار و ارقام مربوط بود .

كارها بهتر شد ، اما يك مشكل ديگري هم باقي مانده بود . من هنوز روزانه چندين بار بين شركت و بانك رفت و آمد مي كردم ، با تحقيق بيشتر ، به اين نتيجه رسيدم كه در واقع بيشتر ، به اين نتيجه رسيدم كه در واقع بيشتر از دوبار رفت و آمد احتياج نيست ، يكبار صبح و يكبار بعد از ظهر . فردي كه قبل از من مسئول كار بوده است ، هيچوقت قدري وقت براي اينگونه مشكلات و رفع آنها صرف نكرده بوده و متوجه اين واقعيت نشده بود كه اسنادي را كه صبح به بانك تحويل مي داده ، فقط بعد از ظهرها رسيدگي و تاييد مي شدند و اسنادي را كه صبح به بانك تحويل مي داده روز بعد مورد بررسي قرار مي گرفته است و بدون اطلاع از اين مطلب او تمام روز وقت خود را صرف رفت و برگشت بين شركت و بانك مي كرده و هر بار تعدادي سند تحويل مي داده يا پس مي گرفته است . در ضمن او دقيقا همان راه و روشي را كه مسئول پيش از خودش يا رئيس بالاترش به او ياد داده بود انجام مي داده ،‌ و هرگز فكر نكرده بود كه طريق جديدي ابداع كند كه وقتش كمتر گرفته شود، پول كمتري هزينه شود و حتي كفشش ديرتر پاره گردد . لذا من تصميم گرفتم اين روش را به گونه اي تغيير دهم كه با برنامه بانك كاملا تطبيق داشته و مشكلات نيز از بين برود.

فقط يكماه كه در اينكار باقي ماندم ، به شغل بهتري ترفيع يافتم و مورد تشويق قرار گرفتم و همه مرا يك نابغه مي پنداشتند و در آن روزهها ، يك درجه ترفيع براي يك كارمند جديد الاستخدام گام بلندي محسوب مي شد . اما موفقيتهاي من تنها در گرو تواناييم در درك و يافتن مشكلات و بعد بهينه سازي وضع موجود بود .

سالهاي متمادي گذشت . من به حل مشكلات بيشتري پرداختم تا قدرت و استعداد نوآوري را در خودم تقويت كنم . با اطمينان خاطر مي توانم بگويم آن توانايي و كفايتي كه باعث رشد شركت شد ، مديون ابداعات كوچك و بزرگي بود كه در اهاي مختلف و در كارهاي مربوط انجام شد . نواوري چيزي نيست كه فقط در صنعت و تجارت ثابل پياده كردن باشد . ميتوان حتي در مورد تحصيلات و در هر مرحله از زندگي از آن بهره گرفت . اگر در مدرسه شما درسي را انتخاب كرده ايد كه انرا دوست نداريد ، به احتمال زياد مشكل خود آن درس نيست بلكه ايراد در نحوه برخورد شما با ان است ، مشكل هر چه ميخواهد باشد ، بايد قبول كرد كه هميشه راه حلي هم هست .

شما نمي توانيد با توجه به اصول و منطق و با مطالعه و فهميدن كلمه به كلمه و جمله به جمله يك كتاب كاملا به موضوع درس مورد نظر اشراف پيدا كنيد ، همينطور شما با حفظ كردن و تكرار كردن به آن درس تسلط پيدا نخواهيد كرد . فهميدن و درك كامل يك مطلب با پا فشاري و ثابت قدمي شروع ميشود .يعني غوطه ور شدن در در موضوع و آگاهي از جزئيات و حواشي آن درس. مطالعات و مشاهدات سطحي و زودگذر كاملا بي فايده است ،  اين روش هرگز شما را به نوآوري هداست نميكند . خلاصه هيچگاه از اهميت نوآوري و ابداع غافل نشويد .

سنگفرش هر خيابان از طلاست 15

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۱۴

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۱۳

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۱۲

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۱۱

 سنگفرش هر خیابان از طلاست ۱۰

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۹ 

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۸

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۷

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۶

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۵

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۴

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۳

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۲

سنگفرش هر خیابان از طلاست ۱

اشتراک گذاری پست

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *