درباره ما :

چهل گيس ، بانويی كه توانست شيشه عمر ديو را با نور عشق بشكند

در افسانه های قديم ايرانی افسانه ای است به نام چهل گيس و حسن كچل كه در آن حسن كچل دل در گرو عشق چهل گيس مي نهد و براي رسيدن به او قدم در راهي سخت گذاشته و او را كه در چنگال ديو اسير بوده رهايي مي بخشد .

اين افسانه الهام بخش ما بوده است برای پا نهادن در مسيری دشوار براي رفتن به جنگ تباهي و سياهی نادانی و در اين راستا تلاش داشته ايم تا با اگاهی بخشی توسط مطالب آموزشی وبلاگ چهل گيس و همينطور درج اطلاعاتی دقيق از كتابها و گلچين كردن آنها به اين هدف نائل شويم .

تيم چهل گيس سعي دارد با نور دانش به جنگ ديو سياه نادانی برود و مفتخر است با خدمت رسانی به شهروندان تهرانی در خصوص فروش و ارسال رايگان  و امانت دادن كتاب اولين تيمی باشد كه كتاب را به صورت اينترنتی  امانت مي دهد .براي اطلاع از چگونگي امانت گرفتن كتاب اينجا كليك كنيد .

هدف ما برای امانت دادن كتاب اين است كه به كسانيكه به دلايلي مثل قيمت بالای كتاب از خريد آن منصرف ميشوند كمك كنيم تا با پرداخت قسمتی از مبلغ كتاب آنرا تهيه نمايند .

چهل گيس  اميدوار است كه با همكاری فرهيختگان دوستدار كتاب بتواند تا سال آينده اين خدمت را انجام دهد و آنرا عملی كند .

ما تلاش ميكنيم كه كتابهاي خريداری شده در كوتاهترين زمان و با بهترين كيفيت بسته بندي و به سلامت به دست شما فرهيختگان برسد. برای مشاهده نحوه خريد كتاب اينجا كليك كنيد .

تيم چهل گيس از اينكه مي تواند براي فرهيختگان ايران زمين كار كوچكی انجام دهد به خود مي بالد .

اميدواريم كه از ما راضی باشيد .